ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА У КЗ ” ПАВЛІВСЬКЕ НВО”

В останній місяць року в Україні традиційно проходить Всеукраїнський тиждень права. В КЗ «Павлівське НВО» Світловодського району відбувся тиждень обговорення прав та обов’язків людей. Учні із задоволенням підвищували свій загальний рівень знань у питанні прав. Цілий тиждень ми обговорювали наші права та обов’язки.
10 грудня вчителі правознавства провели Всеукраїнський урок права з теми «Права людини» (з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року). 11 грудня відбувся «Юридичний футбол» – учні 9-11 класів розгадували правові шаради; 12 грудня для школярів 5-8 класів провели виховний захід “Право і закон”, метою якого було підвищити загальний рівень знань у питаннях прав людини та дитини, а також формувати загальний рівень знань правової свідомості учнів. Шкільний психолог провела тренінг «Підлітки мають знати свої права» та соціологічне опитування на цю ж тему. На базі Озерського НВК КЗ “ Павлівське НВО” проходив Всеукраїнський тиждень права. Для  учнів 1-4 класів провели дидактичну гру та бесіду «Права та обов’язки в казках». На базі Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», для учнів 5 класа – гру-мандрівку «Права людини на Україні».
Завершився тиждень права загальношкільним виховним заходом для учнів всієї школи, під час якого були і сценки, і пісні, і вірші, і розігрування життєвих ситуацій, і перегляд відеороликів, і знайомство з богинею правосуддя Фемідою, все, що допоможе учням бути обізнаним у своїх правах та обов’язках, жити в світі добра та справедливості.
Дякуємо усім, хто взяв участь у проведенні тижня права: учителям, класним керівникам, учням.

Поширити
"Вісті Світловодщини"