Всеукраїнський тиждень права у Світловодську

403

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.09.2017 року №351717 та з метою забезпечення прав людини, працівники Світловодського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували та провели спільно з державними органами та структурними підрозділами органів місцевого самоврядування Світловодська та Світловодського району ряд тематичних правопросвітницьких заходів у – семінари, зустрічі, дискусії, лекції і бесіди.

Заходи мали інформаційний характер та були проведені у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості, Світловодській центральній районній бібліотеці, Світловодському відділі з питань пробації та виконання кримінальних покарань, Світловодській центральній міській бібліотеці,Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодська, Світловодській загальноосвітній школі №10 та Світловодській загальноосвітній школі-інтернат I-II ступенів №2.

Під час проведення заходів слухачам розповіли про права дітей, права та обов’язки неповнолітніх,  забезпечення прав інвалідів в Україні, захист прав засуджених без позбавлення волі, попередження та протидія насильства в сім’ї, нагадали, що кожен має право на інформацію та право на безоплатну правову допомогу.

Якщо вам потрібна консультація з правових питань чи порушено ваше право, просимо звертатися за правовою допомогою до Світловодського бюро правової допомоги за адресою: Кіровоградська область м.Світловодськ вул. Павлівська 13 а, тел.3-25-25. Графік роботи з 8.00 до 17.00. Вихідні: субота, неділя.

Алла Мирошник, начальник Світловодського бюро правової допомоги

Поширити
"Вісті Світловодщини"