Вшанували Аграріїв Світловодщини

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято було засноване у 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важли­вих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів.
16 листопада у Григорівському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, приурочені цьому прекрасному святу. Хлібом та сіллю вітали наших хліборобів.
Першою до аграріїв з вітальним словом звернулася Григорівський сільський голова Надія Невкрита:
– Я сьогодні рада вітати на Григорівській землі працівників сільського господарства Світловодщини. Я рада вітати людей, які завжди допомагають на тій території, де господарюють, привчають до хліборобської праці своїх дітей та онуків. Хочу побажати вам міцного здоров’я, сили, наснаги і віри у світле майбутнє нашої держави. А ще бажаю терпіння, щоб ви завжди прислухалися до людей, які віддають вам в оренду свою землю. Пам’ятайте, що ви – господарі на землі, а значить і відповідальність на вас покладається велика. Я вірю, що ви з цією відповідністю впораєтеся, – сказала вона.
Щирими вітальними словами звернулися до аграріїв і керівники району. Вони висловили глибоку вдячність за їхню працю та за неоціненний внесок, який сільгоспвиробники вкладають у розвиток економіки нашого краю, держави в цілому.
– Від щирого серця вітаю всіх працівників сільського господарства Світловодщини з професійним святом. Працівники сільського господарства – це люди різних професій, яких об’єднує любов до хліборобської ниви. Це ви своєю наполегливою працею, своїм терпінням, своїми знаннями та професійним підходом до справи забезпечуєте населення України хлібом і до хліба. Результатом вашої роботи є високі врожаї, бо нива родить лише тоді, коли на ній працює справжній господар.
Якщо говорити про підсумки цього року, то, незважаючи на не зовсім сприятливі природні умови, врожайність сільськогосподарських культур у Світловодському районі доволі висока, а це свідчить про вашу наполегливу працю. Від цього залежить добробут наших людей, розквіт нашого краю і кожної сільської ради зокрема. Бажаю вам міцного здоров’я, щасті, миру, злагоди і сталого розвитку. Зі святом вас!, – сказав у своєму вітальному слові голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника сільського господарства кращих аграріїв району нагородили грамотами різних рівнів, оголосили подяки. Так, грамотами обласної державної адміністрації  нагородили директора ТОВ «Мас-Агро» Івана Середу, голову ФГ «Корида» Олега Медяника; подяки обласної державної адміністрації оголосили комерційному директору СФГ «Гвіса» Сергію Грушці, голові ФГ «Дживан-Дарвін» Айкараму Тартикяну, голові ФГ «Золотарівське» Юрію Магдію, робітнику СФГ «Гвіса» Андрію Блінову, трактористу-машиністу СФГ «Шевченко» Івану Заріцькому.
Спільні грамоти Світловодської районної державної адміністрації та районної ради від керівників району отримали директор ПАТ «Райагротехсервіс» Віктор Кобиляцький, директор ФГ «Черкавський» Сергій Черкавський, завідувач фермою дочірнього підприємства «Ферма-Корида» ФГ «Корида» Віталій Кікот, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Мас-Агро» Анатолій Татаров, механізатор зерноочисних машин СФГ «Гвіса» Юрій Костенко, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва СФГ «Шевченко» Дмитро Коряченко, тракторист ФГ «ВК і К» Віталій Барвінський, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва СФГ «Шевченко» Віктор Олефіренко, тракторист ПП «Поліна» Денис Довгий, заслужений працівник сільського господарст­ва Станіслав Куліш.
Грамотами Світловодської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено засновника ФГ «Яремівське» Карапета Тартикяна, завідувача господарства ТОВ «Мас-Агро» Івана Сушка, комбайнера СС «Лан» Андрія Марушка, інженера-механіка ПП «Поліна» Олега Бондаря, техніка штучного запліднення ПП «Андвікс» Наталію Щербину, бринзороба-майстра СУББ ТОВ «НАК» Олександра Туренка, тракториста-комбайнера СФГ «Башмаченков» Сергія Шаповала, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Мас-Агро» Сергія Тищенка, тракториста-комбайнера СФГ «Башмаченков» Віктора Покору, водія СФГ «Гвіса» Миколу Дяченка; подяки оголошено юристу та трактористу СС «Лан» Євгенію Бреусу і Станіславу Макаренку, агроному та механіку ФГ «ВК і К» Лесі Мартиновій і Юрію Гурєєву, завідуючому майстернею та трактористу-машиністу ФГ «Корида» Сергію Белічу і Олександру Сосіну, техніку-технологу з виробництва молочних продуктів ТОВ «Світ-Сир» Андрію Трубачову, трактористам СФГ «Башмаченков» Геннадію Вороніну і Олександру Пономарьову, укладальнику-пакувальнику СУББ ТОВ «НАК» Надії Лактіоновій, сировару-майстру ПП «Корида Сервіс» Руслану Шулімову.
Від імені народного депутата України до аграріїв Світловодщини звернулася його помічник-консультант Анна Трубаченко, яка оголосила подяки від народного депутат Олеся Довгого голові СФГ «Маіс» Анатолію Деревянку, голові СФГ «Шевченко» Сергію Шевченку, та голові ФГ «Колос» Тетяні Адактуєвій, директору ТОВ «Мас-Агро» Івану Середі та голові СФГ «Гвіса» Володимиру Грушці.
Після урочистостей відбувся концерт, який підготували солісти Віктор Сердюченко та Ольга Суліга, Оксана Анісімова, Любов Воловик, Юлія Мартиненко, Олена Куциба, Надія Грижунока, народний вокальний ансамбль «Дніпряночка», вокальний ансамбль «Либідь» Власівського СБК, студія танцю «Барвінок», ансамбль бального танцю «Ритм» та танцювальний дует у складі Кирила Меркуна та Кароліни Севич Центру дитячої та юнацької творчості.
Світлана Калугіна.