Всі барви рідної землі тобі дарую, Україно!

91

8-ий рік поспіль у Світловодську, в рамках святкування Дня міста, а віднедавна і за підтримки народного депутата України Олеся ДОВГОГО, проводиться Фестиваль «Барви рідної землі». Відкриття цьогорічного фестивалю відбулося на центральній площі міста, де вже традиційно учасники народного аматорського ансамблю танцю «Вогник» влаштували флеш-моб «Добрий ранок, Україно!».

Після цього святковою ходою хореографічні колективи, жителі та гості Світловодська рушили центральною вулицею міста до парку ім. Шевченка.

Там все майоріло різнобарвними кольорами від костюмів юних танцюристів вікової категорії від 4 до 25 років. І мінлива погода хоч і намагалася внести свої корективи у сценарій свята, літній дощ не зіпсував настрою ні конкурсантам, ні глядачам, які всіляко підтримували дітлахів
гучними оплесками.

Розпочався Фестиваль на сцені літнього театру та на танцювальному майданчику парку ім. Шевченка, а потім, ховаючись від дощу, конкурсні сцени перемістилися у міський Палац культури.

Цьогоріч взяти участь у Фестивалі зголосилися 41 танцювальний колектив, загалом понад 1000 учасників; було виконано 124 танці. Оцінювання юних танцюристів відбувалося у кількох номінаціях та вікових групах. Загалом маємо 47 перших місць. Серед них і колективи Світловодщини: народний аматорський ансамбль танцю «Вогник» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Олена Макогон), зразковий дитячий хореографічний колектив «Світоч» Власівського
Будинку культури (керівник – Алла Петько), зразковий хореографічний колектив «Веселка» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Олена Шерстюк), хореографічний колектив «Водограй» Світловодської дитячої школи мистецтв (керівник – Олена Макогон), хорео графічний колектив «Тандем» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Ніна Макогон), хореографічний колектив «Барвінок» Світловодського районного Будинку культури (керівник – Ніна Коломієць), аматорський
хореографічний колектив «Насолода» Великоандрусівської ОТГ Світловодського району, (керівник – Ілона Маркуця), хореографічний колектив «Барвінок» селища Іванківці Знам’янсь кого району (керівник – Анна Білоусова), студія східного танцю «Сальсабіль» м. Світловодськ (керівник – Оксана Мамонтова), студія сучасного танцю «Едвенс»,
м.Світловодськ (керівник – Максим Підгорний), хореографічний колектив «Конвалія», с. Глинськ Світловодського району, (керівник – Анна Білоусова).

На цьогорічному Фестивалі було кілька дебютантів, серед них і наші сусіди – хореографічний колектив «Калинка» із Онуфріївки. Їхній виступ був настільки вдалим, що танець «Чунга-Чанга» приніс їм перемогу.

Традиційно, високу виконавську майстерність продемонстрували вихованці танцювальних колективів Світловодська та Власівки.

Так, перші місця отримали: 2-а перших – народний аматорський ансамбль танцю «Вогник» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Олена Макогон); 2-а перших – зразковий дитячий хореографічний колектив «Світоч» Власівського Будинку культури (керівник – Алла Петько); 2-а перших – студія сучасного танцю «Едвенс», м. Світловодськ (керівник – Максим Підгорний).

А ще Кубок переможців вручили зразковому хореографічному колективу «Веселка» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Олена Шерстюк); хореографічному колективу «Водограй» Світловодської дитячої
школи мистецтв (керівник – Олена Макогон); хореографічному колективу «Тандем» Світловодського міського Палацу культури (керівник – Ніна Макогон).

Колективи, які представляли Світловодський район, вибороли 8 призових місць: 2-а перших – хореографічний колектив «Барвінок» районного Будинок культури (керівник – Ніна Коломієць), 2-а других – аматорський хореографічний колектив «Насолода» Великандрусівської ОТГ (керівник – Ілона Маркуця); 2-а других – хореографічний колектив «Конвалія», с. Глинськ Світловодського району (керівник – Анна Білоусова).

Захід пройшов на високому професійному, організаційному та емоційному рівні.

Світлана КАЛУГІНА

Поширити
"Вісті Світловодщини"