Вимоги щодо пожежної безпеки та запобігання випалюванню сухої рослинності

пожежа

Сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку спалюють суху траву, рослинні залишки, опале листя та побутове сміття. І мало хто замислюється над тим, що безконтрольне випалювання стерні може призвес­ти до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах. Вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові та господарські будівлі, садки. Досить найменшої іскорки для великої пожежі.
Тому просимо жителів, а також керівників підприємств і організацій посилити контроль за протипожежним режимом, а також не спалювати залишки соломи та стерні після збирання зернових. Не спалюйте суху рослинність на необроблювальних землях – це може призвести до аварійного відключення повітряних ліній державного значення та збоїв у роботі Енергетичної системи України, до непередбачуваних наслідків.
Що необхідно зробити у разі виявлення загоряння? Виявивши осередок пожежі, необхідно вжити заходів до його негайної ліквідації, якщо ви в змозі впоратися з вогнем, не піддавши небезпеці своє життя. Робити це потрібно за допомогою води або збивати вогонь зламаними гілками.
Якщо бачите, що самостійно не впораєтеся, повідомте про пожежу за телефоном 101.

Управління агропромислового розвитку Світловодської районної державної адміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"