Великодня виставка у Дніпро Світі

Нещодавно у культурно-просвітницькому центрі «Дніпро Світ» відбулося відкриття виставки, приуроченої Великодню. Серед експонатів найповажніше місце займають ікони із зображення Ісуса Христа. Також представлені картини Анатолія Сіромахи, Наталії Крячко, Василя Андрущенка, Володимира Пилипенка та інших. На стендах також знайшли своє місце писанки, зразки декоративно-прикладного мистецтва, пов’язані із Великоднем, дитячі тематичні поробки та фото світлини церков Світловодського району.


Відкриваючи виставку, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов привітав усіх присутніх, серед яких були й учні школи №10, м. Світловодськ, гарно провести час серед виставкових експонатів, а також пам’ятати історію свого народу та свято берегти його традиції та обряди.


Протоієрей Свято-Покровського собору Артур Холоденко, звертаючись, в першу чергу, до підростаючого покоління, привітав їх із відкриттям цієї мистецької галереї, а також ознайомив з історією свята Великодня.
Отець Артур також цікаво розповідав про ікони, виставлені на виставці – діти із захопленням його слухали, розглядаючи образи та картини.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"