Вивільнення працівників райдержадміністрації обговорили у Світловодську

 

У напрямі вирішення актуальних проблем зайнятості населення, формування соціально відповідального бізнесу, розвитку та збереження трудового потенціалу Світловодського регіону, великого значення набуває роль соціального діалогу.

Вирішуючи важливі завдання щодо регулювання ринку праці, Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднаннями роботодавців, профспілок та іншими соціальними партнерами. Накопичено певний досвід співпраці, у т.ч. у форматі діяльності районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, який було створено за ініціативою Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.

Днями під час чергового засідання, що відбулося у Світловодській районній державній адміністрації, обговорювалось питання щодо масового вивільнення працівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів.


У роботі координаційного комітету взяли участь представники Світловодської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, а також представники роботодавців району.

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Поварчук поінформували присутніх про кількість посад, які скорочуються та чисельність працівників, які будуть вивільнені, у зв’язку з виконанням рішення Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2019 року, пов’язаного із зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА.

Директор Світловодської міськрайонної філія Олександр Сиромятнов ознайомив учасників засідання із положеннями чинного законодавства, що регламентує порядок вивільнення працівників, а також розповів про тенденції на сучасному ринку праці, наявність вакансій на районному та міському ринках праці й в інших регіонах України.

Крім того, О. Сиромятнов зупинився на інтернет-ресурсах державної служби зайнятості, за допомогою яких можливо здійснювати пошук роботи, складати резюме та отримати послуги з профорієнтації. «Кожного співробітника, який підпадає під вивільнення, буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко. До кожного вивільненого співробітника РДА застосовуватиметься індивідуальний підхід», – зазначив О. Сиромятнов та акцентував увагу присутніх на тому, що аби краще зрозуміти кваліфікації, професійний досвід та вміння цих людей, службою зайнятості проводиться анкетування та профілювання працівників РДА з метою їхнього працевлаштування в найкоротший термін.

За результатами засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення прийнято рішення щодо сприяння всіх сторін соціального діалогу розв’язанню питань забезпечення зайнятості вивільнюваних працівників.

 

Н. Котова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З лютого у Світловодській районній державній адміністрації скорочуються 30 вакансій. Деякі відділи та управління РДА зазнають реорганізації, а деякі взагалі припинять свою роботу на рівні району.

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"