ВИЇЗД МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ В ОЗЕРА

1 березня мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району працювала в Озерах.
Для багатьох людей похилого віку, які на схилі літ залишилися одинокими, соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а інколи і єдина розрада. В цьому переконалася соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Н. Захарченко під час виїзду мультидисциплінарної команди до села.
Метою поїздки була перевірка роботи соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Т Артеменко, яка надає соціальну послугу догляду вдома.
Перевірку якості надання соціальних послуг підопічним, що перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома, провели, а також промоніторили рівень якості соціальної послуги догляду вдома через опитування, яке проводиться для отримання відгуків щодо організації та надання соціальної послуги догляду вдома.
Перевіркою встановлено, що соціальний робітник належно виконує свої функціональні обов’язки. Обслуговування підопічних здійснюється за затвердженим графіком, відповідно до умов договору та індивідуального плану надання соціальної послуги догляду вдома. Соціальна послуга догляду вдома надається якісно і в повному обсязі.
Для підопічних терцентру, які зібрались у приміщенні сільської ради, завідувач відділення адресної натуральної та грошової допомоги К. Абрамкіна розповіла про роботу відділення.
Незахищені верстви населення – підопічні територіального центру, отримали гуманітарну допомогу – одяг та взуття б/в.
Олена Мусієнко, завідувач відділення денного перебування, виступила з лекцією «Три фрази, які швидко нейтралізують будь-яку критику», а також розповіла про послуги, що надаються відділенням.
Психолог Алла Постевка провела індивідуальні консультування з учасниками АТО та їх родинами, прочитала лекцію: «Хто такі психологи і навіщо вони потрібні?»
«ВС».

Поширити
"Вісті Світловодщини"