Визначено півфіналістку Міс Світловодщини-2017

11 лютого у Світловодському районному Будинку культури відбувся завершальний відбірковий тур конкурсу краси “Міс Світловодщини–2017”. За право брати участь у фіналі змагалися конкурсантки з міста Світловодська. У концертній залі вільних місць не було. Приємно, що глядачі активно підтримували та вболівали за своїх фавориток.
Розважали гостей творчі колективи районного Будинку культури та Віктор Сердюченко із Глинського сільського Будинку культури.
У конкурсі брали участь 13 конкурсанток. Для членів журі завдання було не із легких – обирати фіналісток було надто складно, адже усі дівчата, безперечно, талановиті, гарні та гідні перемоги. Тому, попри встановлені правила конкурсу, одноголосним рішенням журі було обрано шістьох найкращих дівчат для участі у фіналі, який відбудеться 7 березня у районному Будинку культури. Це  Карина Касяненко, Ксенія Дудник, Єлизавета Тристан, Діана Бєляєва, Єлизавета Цонда і Вікторія Панченко.
З 15 лютого по 5 березня триває онлайн-голосування на сайті http://svetlovodsk соm.ua з визначення “Міс глядацьких симпатій”.
Звертаємося до всіх – будьте активними та підтримайте свою фаворитку.
Завершальне шоу, переконана, буде яскравим та феєричним. У ньому візьмуть участь модельна агенція міста Кропивницький та музичні колективи із Дніпра та Кременчука. 7 березня буде відомо, хто із дівчат отримає титул “Міс Світловодщини–2017” та буде представляти Світловодщину на обласному конкурсі.
Катерина Бутенко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"