Визначено «Супер-бабусю» у Великій Скельовій

1 жовтня у рамках відзначення Дня людей похилого віку у Великій Скельовій відбувся перший етап конкурсу «Супер-бабуся-2018».

У конкурсній програмі, яку підготували директор сільського Будинку культури Світлана Буйлук та сільський бібліотекар Надія Скринько, взяли участь бабусі Галина Миколаївна Нікітенко, Варвара Олексіївна Нікушкіна, Галина Іванівна Дорошенко, Людмила Оникіївна Шакірова та Віра Василівна Скалацька. Вони дуже добре підготувалися, тому змагалися завзято і в доброму настрої. Супер-бабусі презентували себе у номінації «Візитівка», демонстрували свої таланти, кулінарні здібності, дефілювали по сцені в українських національних костюмах.

Але конкурс – це завжди змагання, де є переможець. Велику Скельову на районному етапі конкурсу «Супер-бабуся-2018» буде представляти Галина Іванівна Дорошенко.

Та це не означає, що всі інші учасниці залишилися без уваги. Усім присвоєно «звання», яке найбільше характеризує їхню вдачу. Так, кращою господинею визнано Людмилу Оникіївну Шакірову, «звання» «пані Елегантність» виборола Варвара Олексіївна Нікушкіна, «пані Талант» – Віра Василівна Скалацька, а «Золоті руки» – у Галини Миколаївни Нікітенко.

Супер-бабусь та усіх жителів поважного віку Великоскельовської сільської ради щиро привітав сільський голова Сергій Могильний.

– Я сьогодні не буду говорити «люди похилого віку», бо вважаю, що так говорити про цих молодих душею та енергійних жінок не можна, – звертаючись до конкурсанток, сказав сільський голова. – Я переконаний, що ви – люди мудрості, які є берегинями свого роду, люблячими мамами і бабусями. Шкода, що проводиться лише конкурс «Супер-бабуся», бо у нашому селі досить багато і супер-дідусів, які теж, я гадаю, достойно представили б себе на сільській сцені.

Я щиро вітаю вас, дорогі, милі наші бабусі, із тим, що у конкурсі ви продемонстрували свої найкращі якості. А ще я вітаю усіх мудрих людей нашого села з їхнім святом. Я бажаю всім вам міцного здоров’я, миру та злагоди, а також побільше радісних і приємних хвилин у вашому житті, – завершив свій виступ Сергій Могильний.

Концертну програму для конкурсанток та глядачів заходу підготували вокальний колектив «Сузір’я» та танцювальний колектив «Антарес».

Організатори свята висловлюють щиру вдячність працівникам районного територіального центру за те, що вони забезпечили підвезення людей похилого віку до Будинку культури та пригостили їх солодощами.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"