Я – БАТЬКО!!!!!!

« Я – БАТЬКО!!!!!!» – поділився радістю народний депутат Олесь Довгий на своїй сторінці у мережі Facebook.
27 травня у народного депутата від 102-го виборчого округу народився первісток. Олесь Довгий розповів про свої переживання та показав зворушливі фото зі своєю другою половинкою.
«Я – БАТЬКО!!!!!! У МЕНЕ ЩОЙНО НАРОДИВСЯ СИН!!!!!
Відсьогодні я живу життя, сповнене нової любові, такої сильної, ніжної та безумовної, якої я ще ніколи в житті не відчував!
Я навіть не міг собі уявити, що в моїй, загартованій багатьма випробуваннями душі, ще зберігається такий величезний об’єм ніжності та любові, особливо, що це може бути по відношенню до того, кого тільки щойно зустрів, вперше побачив та вперше взяв на руки.
Я не знав, як воно – плакати від щастя, заливаючись сльозами радості і вдячності Богові та Ірині, але це відбувається прямо зараз, коли я пишу вам цей пост!
Окремо для всіх, кому цікаво – відкриваю вам ще одну важливу частину мого життя – Ірину.
Ось вона, ось ми, ось моменти нашої радості в очікуванні сьогоднішнього дня. Знайомтесь.
Наші стосунки почались за рік після мого розлучення і тривають вже 3-й рік. Наш син народжений в любові та радості, ми просили Бога, щоб він нам дав дитину, і мріяли про старшого сина. Сьогодні ця мрія збулась!!! Тепер ми будемо просити Бога ще й за молодшу сестричку для нашого сина 🙂
Ірині 30 років, вона має фінансову освіту та керує одним із напрямків нашого родинного бізнесу. Попри її ділові якості та численні зобов’язання на роботі, Ірина стала для мене не лише коханою дівчиною та мамою мого сина – вона стала надійним другом та тилом, вона зуміла створити навколо мене той комфорт та домашній затишок, про який я міряв усе життя!
Ми стали людьми, які проводять майже весь свій вільний час разом, оскільки маємо спільні інтереси та захоплення. За кілька років нашого знайомства ми разом побували в багатьох гарних та цікавих куточках світу, проїхавши більше 10 тис км на машині та більше тисячі кілометрів разом на велосипедах, підкорили з десяток гірських вершин на снігоступах, побували на самій східній та західній точках нашого континенту, та ще багато чого іншого 🙂
Відсьогодні, пости мого особистого життя стануть значно цікавішими та міститимуть новини не лише про мене, а й про нас трьох :)» – написав Олесь Довгий.
Нам вдалося дізнатись, що малюк народився справжнім богатирем, майже 4 с половиною кілограма. А нардеп щиро дякує всім, хто був поруч, та усім, хто підтримав цю чудову звістку теплими словами.
Наша редакція вітає молодих батьків. Бажаємо хлопчикові здоров’я та щасливого життя.

Поширити
"Вісті Світловодщини"