«Я гукаю, де ти, де?»

29 вересня на головній сцені набережної у рамках проекту «Вечори пам’яті відомих композиторів акторів, поетів та співаків» пройшов вечір пам’яті композитора та співака народного артиста України Миколи Мозгового. 1 вересня йому виповнилося б 70.

406
Микола Мозговий
Микола Мозговий
Микола Мозговий
Микола Мозговий

Розпочав концерт народний вокальний ансамбль «Мрія», який виконав найвідомішу пісню автора – «Рідний край». Потім соліст районного Будинку культури Володимир Котляр виконав його пісні «Україно, моя Україно», «Грай, музико, грай» та пісню «Минає день, минає ніч».

Світ Миколи Мозгового – царина гармонії та краси, створена фанта­зією та любов’ю. Він сповнений мелодій, виразних образів, яскравих емоцій і почуттів. Його різнобарвний світ прикрашає життя, стирає кордони і допомагає людям краще розуміти природу, одне одного, збагачує наш духовний світ.

Продовжила концерт солістка районного Будинку культури Юлія Мартиненко з піснею «Зачаровані слова».

Микола Мозговий був стійкою й мужньою людиною, прекрасним організатором і творчою особистістю. Коштовним намистом у скарбниці його творчості посідала любов.

Концертну програму продовжила Олена Куциба, яка виконала пісню «Материнська любов». Також в програмі виступали солісти районного будинку культури Анна Шаєнко, Ірина Коваль, Надія Грижунова, Марина Дуженкова, Любов Воловик, Катерина Бутенко. Ведучий концерту – Микола Фокасій.

Пісні Миколи Мозгового відомі не тільки на Україні, а й далеко за її межами. І сьогодні вони лунають і радують нас, зцілюють і дарують силу та бажання жити. Микола Мозговий – могутня постать, що мала великий талант від Бога і достойно його несла. Він підносив пісню високо в небо, окриляючи голосом відпускав на розсуд людям.
По завершенню програми глядачі мали змогу переглянути фільм, присвячений Миколі Мозговому, який підготувала Світловодська районна бібліотека.

Йому мало б виповнитися 70 років… та доля вирішила інакше… У спадок Микола Мозговий залишив найбільш скарб, який мав – пісні.

«Шануймося, друзі, на довгім віку. Та щедрими будьмо ми завше в коханні. Хай діти всміхаються нам в сповитку, Літаючи в снах на світанні».

Надія Грижунова, директор районного Будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"