«Я подав законопроект про створення вільної економічної зони в Одесі», – Вадим РАБІНОВИЧ

Створення вільної економічної зони в Одесі стане початком відродження економіки України. Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим РАБІНОВИЧ в ефірі одеських телеканалів, розповідаючи про результати робочої поїздки регіоном.

За словами політика, влада приділяє мало уваги розвитку одеського регіону, який може стати ключовим у відродженні економіки країни.

«Один з пунктів програми партії «За життя» – зробити Одесу європейським вікном України. Ми пропонуємо зробити особливий акцент на розвитку бізнесу в Одесі, на пільгах і преференціях, на створенні в місті вільної економічної зони типу «Порто-франко», – підкреслив парламентарій.

Він розповів, що ще рік тому подав законопроект «Одеса – європейське вікно України», в якому прописані конкретні кроки створення в місті вільної економічної зони, але до порядку денного для голосування законопроект так і не включили.

«Після подій в Криму у нас немає більше портів, окрім Одеси, де міг би розвиватися і військовий, і цивільний флоти. Тому до міста має бути особливе ставлення, і тут повинні бути особливі програми розвитку. Я подав законопроект про вільну економічну зону в Одесі. Вважаю, що вільні зони потрібно створювати і для Львова, і для Харкова, і для прикордон – них міст, адже це чудовий механізм для поштовху економіки», – зазначив народний депутат.

Також лідер партії «За життя» нагадав про те, що 25 липня представить покрокову програму своєї політичної сили. Положення програми політик вже обговорив із жителями Одеської області в ході робочої поїздки.

«25 липня я представлю ті кроки, які, як я вважаю, потрібно зробити негайно, щоб вивести країну з кризи. На відміну від всіх інших, ми розмовлятимемо дуже простою мовою, щоб усім було зрозуміло. Люди повинні розуміти, що бюджет держави – це той же бюджет сім’ї, тільки збільшений. Я поясню, як наповнити бюджет, як вийти з катастрофи, яка сьогодні відбувається. Я, наприклад, запропоную, як викорінити ко-
рупцію за десять кроків, не витративши ні копійки бюджетних грошей. Ми напрацювали разом із дуже серйозними світовими економістами програми і те розуміння, як саме виходити з кризи. Я не бачу проблеми для нашої країни, щоб їх втілити – потрібно лише протриматися до виборів», – констатував Вадим Рабінович.

Ольга АКІНШИНА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"