“Я  – жінка. Я – богом запалена свічка …”

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, квітнуть дерева, одягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом, розквітають перші квіти.  Прийшла весна, а разом із нею прийшло і жіноче свято – свято прекрасної половини людства.
14 березня 2017 року у Федірківській сільській бібліотеці, за сприяння сільського голови Володимира Джулая, відбулося Свято жінки, яке підготували бібліотекар Світлана Джулай та Людмила Пономаренко.
На свято завітали представниці прекрасної половини людства  різного віку. Захід присвятили жінкам, яким ми віддаємо данину любові й захоплення, тим, до кого звертаємося у радості й печалі – берегиням нашого роду.
Свято розпочалося презентацією відеофільму “Пісні про матір” у виконанні Антоніни Матвієнко. Ведучі Наталія Хоменко та Людмила Пономаренко, привітали гостей гарними віршованими рядками. Задушевно лунали пісні про жіночу долю у виконанні вчительки Федірківського НВК Ірини Некраси. Учні школи Наталія Тимошенко, Даяінейра Полонська, Ірина Скоренцова, Юлія Подвиженко і Сніжана Лепешко виконали пісню про бабусю, а вихованці дитячого садочка Саша Сіренко і Саша Якимович затанцювали запальний український танок.
Жінки із захопленням слухали вірші про матір, про жінку, про кохання, написані українськими поетами. Розчулив усіх присутніх вірш “Сива мати сорок літ прожила  в тій хаті” та перегляд відеоролика “Прости, мамо, прости…”. На завершення заходу усі присутні виконали пісні “Про  рушник” та “Старею, старею”.
Продовжилося свято за чашкою чаю та солодощами. Присутні  із задоволенням спілкувалися, згадували свою молодість, трудові сільські будні. Тиха розмова, невимушений сміх та жарти, а також музичний супровід створили гарний емоційний фон для виконання українських народних пісень.
Сільським жінкам не завжди вистачає часу для спілкування з односельцями. Такий захід об’єднав прекрасну половину села, і ми сподіваємося, що їм він сподобався.

Поширити
"Вісті Світловодщини"