Як отримати зекономлені субсидії готівкою?

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної вна-
слідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію. Жителям району або уповноваженому представнику сім’ї, якому було призначено субсидію, для отримання зекономленої суми субсидії необхідно до 1 вересня подати до громадської приймальні управління соціального захисту населення районної державної адміністрації заяву, на підставі якої здійснюватиметься відповідна виплата невикористаної субсидії.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через яку проводяться виплати, здійснюється отримувачем субсидії самостійно.

На момент подачі заяви соціальний рахунок в банку повинен бути уже відкритим. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може отримати за своїм платіжним документом, звернувшись до постачальника газу або електроенергії.

Додаткову інформацію мешканці міста можуть отримати за телефонами «гарячої лінії» для консультацій: 2-52-13.

За додатковою консультацією мешканці району можуть звернутися до громадської приймальні управління: м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13, каб. 6.

Поширити
"Вісті Світловодщини"