Як прибрати неприємні запахи з холодильника?

Неприємний запах із холодильника може сильно розчарувати будь-кого. Але якою б страшною ця проблема не здавалася, її все одно можна вирішити, необхідно лише дізнатися, від чого він з’явився.
Яка ж причина виникнення
неприємного запаху з холодильника?
Для чого іще потрібен холодильник, як не для того, щоб зберігати свіжими продукти?
Причиною виникнення неприємного запаху є бактерії, які розмножуються з великою швидкістю, й ідеальним середовищем для їх розмноження є їжа, яка швидко псується.
Бувають випадки, коли холодильник без нашого відома просто розморожується. Найчастіше це відбувається через відключення електроенергії на довгий час, рідше – поломки. Продукти, що зберігаються в ньому, починають псуватися, виділяючи при цьому огидний запах. Чим довше зіпсовані продукти будуть перебувати в ньому, тим важче буде позбутися неприємного запаху.
Як тільки ви відчули із холодильника «аромат», відразу ж знайдіть спосіб прибрати запах. Як саме це зробити, розглянемо нижче.
1. Витягніть з нього все, що там є, у тому числі полички та ємності. Ті продукти, які не піддалися псуванню і які можна ще їсти, відкладіть окремо, всі інші утилізуйте. Найчастіше це молоко, кефір, масло, рибні та м’ясні вироби у сирому вигляді, в загальному, все швидко псується, і є джерелом смороду.
2. Усі продукти та полички з ємностями мають бути ретельного очищеними. Для цього потрібно скористатися спеціальними засобами, які можна купити в магазині, або ж приготувати самостійно.
Ось деякі з таких засобів: Чистяча «хімія» не має запаху (уважно читайте склад, туди не повинні входити речовини, які можуть завдати шкоди холодильнику). Дві чайні ложки оцту, розведені одним літром води (замість оцту також підійде нашатир).
Як прибрати з холодильника запах,
використовуючи воду і соду?
У невеликій кухлик налийте теплу воду, додайте в неї дві ложки соди.
Для очищення використовуйте губку або шматочок тканини, які необхідно занурити у розчин. Постарайтеся обробити весь внутрішній простір холодильника, у тому числі і двері. Жолоб, по якому зливається вода, також потрібно прочистити, ватні палички тут будуть дуже доречні.
Вичавлюємо лимон. Змочуємо губку в звичайній воді і капаємо на неї трохи соком, приблизно з половини лимона. Лимон необхідний лише для того, щоб збити поганий запах.
Після того, як закінчите з обробкою холодильника лимонним соком, пройдіться в тих місцях мокрою ганчіркою, оскільки після лимона залишаться липкі сліди. Можна замість лимона скористатися яблучним оцтом. Для цього беремо кухлик з теплою водою, куди додаємо яблучний оцет, у пропорції два до одного.

Поширити
"Вісті Світловодщини"