Якщо хочеш гроші мати, треба вміючи “лизати”!!!


Хочу підняти цікаву тему, яка виникла в ході засідання сесії районної ради 1 листопада.
Так, при обговоренні питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року №464 «Про районний бюджет на 2019 рік» депутати виділяли кошти на висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Претендентами на ці кошти були дві газети: «Вісті Світловодщини» – в минулому районна комунальна газета Світловодської районної ради та Світловодської районної державної адміністрації, і така сама, в минулому комунальна, міська газета. Згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», газета «Вісті Світловодщини» пройшла процес роздержавлення і з 25 вересня 2018 року стала приватним виданням. На підставі п. 3 ст.12 вищезгаданого Закону газета «Вісті Світловодщини» має пріоритетне право на висвітлення діяльності місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування. А ось як все відбувається насправді, стало зрозуміло із виступу на сесії депутата районної ради Ігоря Кирилова. 

.

Додаю «розшифровку» сказаного депутатом:


«Шановні колеги. Ось я дивлюся – розхідна стаття. Я беру культуру. Через культуру у нас проходять дві газети: і «Вісті Світловодщини» ми фінансуємо, і «Світловодськ вечірній». Тоїсть ми – дуже завзята і багата громада, яка підтримує дві газети. Але дивлячись, аналізуючи роботу цих двох газет, скажімо, «Вісті Світловодщини». Вона говорить, що ми недостатньо працюєм – депутати, багато помилок. «Світловодськ вечірній» каже, що нормально більш-менш работаєм, вказує на якісь позитивні моменти. То що, ми вмєсто города ще третю газету всунемо сюди, щоб вона – третейський суддя? Я думаю, що забагато – дві газети. Давайте визначимся з одной. Хто нас опорочує, а хто, все-таки, нам допомагає. 


Голова районної ради Роман Домбровський: 


«Ігор Ярославович, будемо приймати бюджет на 20-ий рік, я думаю, там все врахуємо. 


Ось за якими критеріями у районній раді вирішують, у якій газеті висвітлювати свою діяльність.
Шановні читачі! Незважаючи навіть на відсутність фінансової підтримки з боку районної ради, «Вісті Світловодщини» і надалі на сторінках газети буде представляти вам факти, а не вигадки чи фантазії в угоду деяким депутатам.