Яким буде 2020 рік для українців?

Овен

Заради успіху в якихось ситуаціях доведеться стати лояльнішим, а в якихось – хитрішим. Проте, з’явиться бажання почати нове життя. І якщо Овни не зійдуть з наміченого шляху, то знайдуть своє щастя. Найщасливішим місяцем для Овнів у 2020 році буде квітень, тому важливі справи плануйте правильно. Вдалими будуть травень та липень. Не зовсім легко вам буде в серпні й жовтні, а найважчим виявиться вересень.

Тілець

Астрологи радять посилити енергетику й подолати почуття страху, через яке постійно руйнуються бажання й амбіції. Активна діяльність і кипучий ентузіазм Щура зуміють запалити у Тільцях мотивацію і наснагу. Якщо вони зможуть скористатися накопиченим досвідом і перевести мудрість у практику, то це виведе їх на новий рівень життя вже у 2020 році. Наступний рік буде кращим, ніж 2019. Най­вдалішим стане квітень, сприятливими будуть червень і липень, дисгармонія чекає в лютому і березні. А ось листопад буде зовсім поганим.

Близнюки

Діяти у 2020 році доведеться швидко, і це змусить вічно розслаблених Близнюків зібратися. Зате й дивіденди, які принесе новий ритм життя, порадують Близнюків – з’являться нові цілі, а також можливості відкрити грошовий потік і привернути удачу. Найкращий місяць для Близнюків – серпень. Хорошими будуть лютий та травень, не дуже хорошими – січень і жовтень. Дуже поганим – квітень.

Рак

Легкість щодо різних життєвих ситуацій та негараздів дозволить провести наступний рік на гребені успіху. 2020 рік відмінно підійде для будівництва, зміцнення і відновлення особистих стосунків. Літні місяці стануть справжнім проривом у різних справах: можливості буквально почнуть падати з неба. Астрологи радять не упустити цей щасливий час. Найкращим для Раків буде липень. Вдалими будуть вересень і листопад, не дуже вдалими березень і квітень, найгіршим – січень.

Лев

Покровителька року провезе Левів на американських гірках, забезпечивши й періоди високого підйому, і моменти емоційного спаду. Якщо Леви впораються із собою, стануть трохи практичнішими й хитрішими, то отримають помітне поліпшення життя, причому одразу на всіх фронтах. Заради успіху доведеться відмовитися від багатьох звичок, а також придушити егоїзм і гнів. Найвдалішим для Левів місяцем буде листопад, найгіршим – квітень. На везіння розраховуйте у серпні та вересні, будьте обережніші в липні та жовтні.

Діва

Доброта і харизма Дів дозволить завершити багато конфліктів компромісом, налагодити стосунки в родині. Педантизм, властивий всім Дівам, зарахується Щуром. Цілком ймовірно, що саме старанність й активність принесуть підвищення доходу. Крім того, у Дів добре розвинена інтуїція, тож у 2020 році вони зможуть обрати з тисячі варіантів найкращий. Вдалий рік для Діви. Найкращим стане вересень, вдалими будуть також липень, жовтень та листопад. Не дуже вдалими стане лютий, а зовсім поганим – травень.

Терези

Тандем Щура й Терезів складеться найкращим чином, що віщує представникам знаку плідний рік, наповнений новими перемогами та звершеннями. Восени Терезам варто чекати випробувань, які перевірять їх на міцність і дозволять істотно зміцнити позиції. Звичайно, якщо Терези не потраплять в емоційний глухий кут. Ловіть удачу за хвіст у грудні, в березні вона повернеться до вас спиною. Хорошими місяцями будуть січень і жовтень, не дуже хорошими – лютий і липень.

Скорпіон

Скорпіонам варто контролювати свої емоції, прислухатися до думки оточуючих, а інколи й відмовлятися від чогось у надії на щось більше. Якщо все це вийде, то рік буде вдалим. Найкращим стане листопад, найгіршим – серпень. Вдалими будуть березень і жовтень, не дуже вдалими – квітень, липень, вересень.

Стрілець

Представникам цього знаку доведеться піти на поступки у всіх аспектах життя. Інакше можливе загострення старих конфліктів, які стануть причиною розриву стосунків. Друге півріччя зіштовхне Стрільців з масою дрібних неприємностей, які потребують швидкого вирішення. Стрільцям удача посміхнеться у грудні, хорошими будуть також вересень і жовтень. Не зовсім хорошими будуть січень і березень, червень – негативним.

Козеріг

У 2020 році знадобиться вміння миритися з різними життєвими обставинами і не втрачати при цьому силу духу. Кардинальні зміни очікуються у перше півріччя і стосуються партнерів і родичів. Дуже важливо слідкувати за своїми словами і унеможливити будь-який флірт на стороні. Якщо березень буде вдалим і повним радості, то вересень – його протилежністю. Хорошими будуть січень і лютий, не дуже вдалими – липень і серпень.

Водолій

За прогнозами астрологів, у 2020 році перед ними будуть постійно виникати труднощі. Їхнє подолання допоможе набратися досвіду, зняти енергетичні блоки, вирости й, можливо, стати зовсім іншою людиною. Зрозуміло, для цього потрібна колосальна ментальна робота над собою, але зусилля не будуть марними. Найщасливішим для вас стане лютий, негативним – листопад. Добре все буде в березні та квітні, не дуже – у серпні та грудні.

Риби

На думку астрологів, Рибам вдасться знайти свій шлях у житті в новому році. 2019 рік був періодом виправлення помилок й постановки нових цілей. Із січня 2020 року настане час реалізації всіх амбітних ідей та задумів. Але якщо Риби будуть лінуватися і задовольнятися тим, що мають, Щур додасть хаосу і плутанини. Най­вдалішим у 2020 році для Риб буде березень. Негативним – грудень. Добре справи підуть в лютому і липні, вересень і листопад будуть важкими.

Поширити
"Вісті Світловодщини"