Яким має бути пам’ятний знак учасникам АТО?

Цього тижня голова районної державної адміністрації Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ провів засідання робочої групи за участю представників громадських організацій «Редут», «Іволга», «Міськрайонна спілка учасників АТО» представників проект них організацій, радника голови районної державної адміністрації з питань АТО Дарії ІЛЬЇНОЇ, представників приймальні народного депутата України Олеся ДОВГОГО Анни ТРУБАЧЕНКО та Марини СААКЯН, першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії ГАВРИЛЮК, заступника голови районної державної адміністрації Володимира ПОХІЛОВА та інших. На засіданні обговорили варіанти ескізів пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції «Борцям за Волю і Незалежність України».

Ті варіанти ескізів пам’ятного знаку, які було запропоновано проектантом Анатолієм Каретним, не зовсім задовольняють безпосередніх учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції.

– Цей пам’ятний знак ми встановлюємо, в першу чергу, в ім’я тих, хто став на захист нашої землі, хто ризикував здоров’ям, хто віддав за Україну своє життя. І, звичайно, пропозиції учасників АТО з приводу того, яким має бути цей пам’ятний знак, враховуватимуться першочергово, – сказав Сергій Твердовський.

Голова райдержадміністрації запропонував у соціальних мережах створити групу із числа учасників антитерористичної операції і провести широке обговорення майбутнього макету пам’ятного знаку, надати конкретні пропозиції щодо його форми та загального вигляду. Цю пропозицію підтримали усі учасники засідання. Тож шановні учасники АТО, які проживають на території Світловодщини. Якщо ви хочете долучитися до створення макету пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції «Борцям за Волю і Незалежність України», звертайтеся до радника голови районної державної адміністрації з питань АТО Дарії Ільїної та до голови міськрайонної спілки учасників АТО Олександра Скотнікова.

Світлана КАЛУГІНА

Поширити
"Вісті Світловодщини"