Яремівський клуб готовий вітати гостей

Сьогодні це невелике охайне приміщення привертає зі  світлою глядацькою залою, відремонтованими кімнатами, бібліотекою.
–Клуб дуже потребував ремонту, – розповідає Олена Коваленко. – Протікав дах, а на стінах через надмірну вогкість просто почали рости гриби. Сільська рада виділила необхідні кошти і розпочався ремонт.
Сьогодні в кімнатах клубу та глядацькій залі замінені вікна, побілені та пофарбовані стіни, дивлячись на які, нині важко здогадатися, що відносно недавно вони були вражені пліснявою.
Олена Коваленко зізнається: “З грибком довелося повоювати. Які тільки засоби не довелося застосувати, щоб його позбутися”.
До доброї справи долучилися благодійники. Ремонту у глядацькій залі завідуюча клубом завдячує Григорівському сільгосппідприємцю Айкараму Тартикяну, працівникам якого вдалося кардинально змінити залу.
– Справа у тому, що там дуже великі вікна. Ми запропонували Айкараму Рашидовичу закласти їх до половини, аби зекономити кошти. Але він замовив та встановив великі вікна – зала ніби купається у світлі, пофарбована у світло-зелений тон – тут навіть взимку пахне весною. Не усі клубні заклади навіть більших сіл можуть похизуватися таким ремонтом.
– На цьому позитивні перетворення для нашого клубу не завершуються. Віриться, що у наступному році нам вдасться провести опалення, за можливості, замінити вікна і двері у фойє, і тоді у клубі буде не лише затишно, а й тепло, – висловлює сподівання пані Олена.
– Якщо у селі діють заклади соціальної сфери – село живе, його населенню є де розвиватися, проводити свята, зустрічати аматорів сусідніх та районного Будинків культури. Користуючись нагодою, хочу сердечно подякувати нашому сільському голові Надії Невкритій та доброму благодійнику Айкараму Тартикяну. Без їх участі навряд чи вдалося б впоратися навіть і з половиною робіт. Щиро бажаю їм успіхів та наснаги в усіх справах та починаннях, – на завершення сказала Олена Коваленко.
Ніна Сокуренко.