Європа про Україну

402
Прапор Євросоюзу

Більше половини (51%) іноземних гостей, які відвідали Україну під час Євробачення-2017, зазначили, що країна виправдала їхні очікування, а 47% наголосили, що вона перевершила всі сподівання.

Директорка Інституту світової політики (ІСП) Альона Гетьманчук відзначила, що приїзд на Євробачення суттєво змінив сприйняття іноземними гостями України. Зокрема, завдяки Євробаченню в України з’явилося більше прихильників її майбутнього членства в Євросоюзі. Зокрема, 64% опитаних гостей конкурсу із країн ЄС зазначили, що тепер більше бажають бачити Україну членом об’єднаної Європи.

Понад половина опитаних (54%) заявили, що Україна стане членом ЄС уже в наступні п’ять років. Ще п’ята частина опитаних (19%) вірить, що Україна увійде до європейської сім’ї у наступне десятиріччя.
Ми не лише провели шоу світового рівня, а й змінили імідж України у світі. Було важливо зарекомендувати Ук­ра­їну надійним та рівноправним партнером, державою з європейськими цінностями та орієнтирами, невід’ємною частиною Європи.

Опитування закордонних гостей Євробачення проводилося компанією GfK Ukraine у період з 9 по 13 травня 2017 року. Усього методом комп’ютеризованого особистого інтерв’ю було опитано 1060 респондентів віком від 18 років, які не є громадянами України. Респондентів було обрано випадково у Києві в місцях найбільшого скупчення цільової аудиторії.

За інформацією Інтернет-видань.

Поширити
"Вісті Світловодщини"