Юність – час окрилених мрій

Нещодавно на Набережної міста відбулося ряд молодіжних заходів. Серед них – « Юність – час окрилених мрій».

499

 

Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Свято «Юність – час окрилених мрій» відкрили ведучі – Катерина Бутенко та Роман Жушман. У заході взяли участь народний вокальний ансамбль «Мрія», солісти Ірина Коваль, Юлія Мартиненко, Віктор Сердюченко, Олена Куциба, Анна Шаєнко. Крім того, пройшов парад випускників «Світловодщина-2017» в якому взяли участь 40 випускників. Вони отримали подарунки від народного депутата України Олеся Довгого. Концертну програму прикрашали виступи танцювальної студії «Едванс», гурту «Простір» з Чигирина, учасників Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута», фаєр-шоу переможців фестивалю «Фаєр-Фест Полтава» Полтавської арт-студії «Фенікс», та спортивні змагання і показовий виступ від федерації силових видів спорту «Легіон», які отримали подарунки від ТМ «СВІТ-СИР». Завершилося свято молодіжною дискотекою від кращої команди МС М та DJ «Тrast» з Кропивницького.

Висловлюємо велику вдячність за допомогу в організації свята головному спонсору – генеральному директору товариства «Світ-Сир», депутату районної ради Олегу Медянику, а також СФГ «Гвіса» в особі Олександра та Сергія Грушків, фермерському господарству «Колос» в особі голови Тетяни Адактуєвої, приватному підприємству «Ефект», голова – Андраник Тартикян, ПП «Паляниця» в особі Олександра Калашника та директору яхт-клубу «Кристал» Івану Юхименку.

Надія Грижунова, директор РБК.