З Днем народження, моя державо!

  491
  Світловодськ концерт набережна

  24 серпня на головній сцені набережної міста відбувся концерт, підготовлений працівниками районного Будинку культури, присвячений Дню прапора та 26 річниці незалежності України!

  Світловодськ концерт набережна

  Саме 24 серпня 1991року Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створила самостійну українську державу – Україну. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День незалежності своєї держави.

  Саме в цей день районний Будинок культури подарував світловодцям гарний настрій, теплу посмішку та позитивні емоції.

  Розпочав святковий концерт виступ новоствореного вокального-інструментального ансамблю районного Будинку культури «Відчуй сонце», та солісток районного Будинку культури Інни Стороженко і Олени Куциби.

  Також відбулася молодіжна дискотека, де були розіграні подарунки від народного депутата України Олеся Довгого.
  З привітальним словом до присутніх на заході звернулася представник народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого Анна Трубаченко.

  Тож, любі українці, любо Україно! Саме це свято є святом молодості життя, радості, світлих мрій про майбутнє. А наше майбутнє – це ми з Вами, наші діти; це ніжна мамина колискова, батькове міцне плече. Нехай нас усіх береже янгол-охоронець від лихої години. Хай в ваших оселях буде завжди затишно!

  Хай в ваших серцях завжди лунає весела пісня! Зі святом!

  Надія Грижунова,
  директор районного Будинку культури.