З Маланкою на Схід

230

13 січня світловодські волонтери ГО «ІВОЛГА» і міськрайонної Спілки учасників АТО Дарія Ільїна, Олександр Скотніков, Анатолій Рудській і Сергій Маліновсь­кий маланкували і щедрували у наших захисників на Донеччині.

Відвідали 6 пунктів, зустрілись з нашими земляками, передали домашні посилки та різну «всячину», таку потрібну нашим бійцям. Теплі зустрічі, незабутні враження, не хотілось з ними розлучатись.

За роки війни ці відважні воїни стали рідними і до болю близькими. Таке враження, що з кожною поїздкою ми залишаємо частинки себе з ними, ні, не матеріальні, це щось інше, більше. Примчались, розвантажились, поговорили і знову в дорогу на інші позиції. Кожного разу ще більше захоплююсь нашими бійцями, їхній мужності, терплячості і любові до нашої України. В жодній армії світу не має таких солдатів, яких маємо ми – це справжні воїни!

Цього разу «Василька» завантажили максимально, багато речей залишилось, тому незабаром плануємо наступну поїздку.

Розділили між бійцями не тільки продукти, а й малюнки та обереги школярів з Кропивницького, роздали смаколики від Інни Колпак «Серця матерів Кіровоградщини», маскувальні сітки, кікімору, теплі шкарпетки від волонтерської групи «Голубка», вареники від Надії Шпельової і Галини Бондар, запашну випічку від Ніни Жолоб, Тетяни Макарової і Варвари Хрієнко.

На своїй сторінці у Фейсбуці я виставляла пости з подяками за допомогу нашим захисникам, але слова вдячності ніколи не бувають зайвими. Ми низько вклоняємось усім небайдужим людям. Творити добро власними руками, серцем і вчинками – почесна місія.

За постійну фінансову і матеріальну підтримку в забезпечені поїздок в зону АТО ГО «ІВОЛГА» і Світловодська Спілка учасників АТО дякують голові Світловодської районної державної адміністрації Сергію Твердовському, депутату Світловодської районної ради, керівнику ТМ «Світ сир» та фермерського господарства «Корида» Олегу Медянику, керівнику ТОВ «Земля і люди» Айкараму Тартикяну, директору ТОВ фірма «Ескулап» Леву Брагінсь­кому, директору ПП «Віктор і К» Віктору Королю, генеральному директору Кременчуцької ГЕС Сергію Яременку, колективу управління каналу «Дніпро-Інгулець», магазину «МастерТекс» Олександру та Олені Дзюникам, керівнику СФГ «Башмаченко» Лідії Башмаченко, керівнику ФГ «Колос» Тетяні Адактуєвій, директору СПД Коханюк О.К. «Світловодська паляниця» Анатолію Калашнику, підприємцям м’ясного ряду ринку «Світанок», жителям Григорівки, яку очолює Надія Невкрита та жителям Ревівського мікрорайону: голові квартального комітету Володимиру Тягнію, Тетяні і Костянтину Макаровим, Варварі і Володимиру Хрієнкам, Олегу і Валентині Полежай, Любові Дескат, Валентині Дуровій, Валентині Осауленко, Тамілі Редько, Тамарі Лук’яненко, Олександрі Хрієнко, Валентині Жуковій, Вірі Сердюк, Світлані Харченко, Ользі Андріївні Дубині, Вірі Ільченко, Надії Бодовській, Анні Збираник, сім’ям Кравченків, Бабичів, Шпельових, Логвиненків, Малиновських, Мамонів, Костючків, Ларисі і Тетяні з с.Кам’яні Потоки та Раківки Полтавської області, пастору Християнської євангельської церкви «Ковчег спасіння» Петру Слободянику. Дякую всім небайдужим!

Дарія Ільїна.

Громадська організація «ІВОЛГА» ЄДРПОУ 40118680, МФО 323583, Кіровоградська філія «Приватбанк» р/р 26009052914874 Призначення платежу: благодійна фінансова допомога для АТО.
Картка «Приватбанк» № 5168 7420 2289 6702 Ільїна Д.Д., тел.: (068) 067-84-97.

Поширити
"Вісті Світловодщини"