З наймолодшими про серйозне

185

БЖД рятівник

У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності, який проходив на Світловодщині з 6 по 10 листопада, з метою навчання молодого покоління основам безпеки фахівці 17 державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Кіровоградській області проводили навчально-пізнавальні акції як для наймолодших вихованців дитячих садочків, так і для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Саме брак життєвого досвіду, беззахисність та невміння діяти у критичних ситуаціях роблять дитину вразливою в усіх відношеннях. У ході Тижня проводили конкурси, вікторини, тематичні ігри, розваги. Особливою популярністю користуються зустрічі із представниками служби порятунку. Подібні заходи покликані навчити дитину зростати із розумінням того, у якому світі вона живе, які небезпеки чатують навкруги і у який спосіб та завдяки яким знанням і навичкам можна зробити своє життя максимально безпечним та ефективним.

Не менш актуальними є і екскурсії до пожежно-рятувального підрозділу. Пожежні автомобілі та їх оснащення, бойовий одяг та справжні рятувальники, з якими можна поспілкуватися, послухати цікаві розповіді про трудові будні – все це викликає неабияке захоплення у школярів. Також, на даний час щодня проводяться рейдові перевірки навчальних закладів міста та району, аби пересвідчитися у належному проведенні Тижня та навчанні дітей правилам безпеки. Аби ці знання були не «одноразовою вакцинацією», слід закласти надійний фундамент знань на майбутнє, щоб вони закарбувалися у дитячій свідомості, і у випадку стресової ситуації здоровий глузд та знання взяли верх над панікою та страхом.

17 державна пожежно-рятувальна частина
У ДСНС України у Кіровоградській області
.

Поширити
"Вісті Світловодщини"