З ювілеєм, школо!

27 жовтня Григорівська школа вітала гостей, школярів, випускників, колишніх та нинішніх педагогів. Рівно 50 років тому новозбудований навчальний заклад відчинив свої двері школярам, коридори і класи наповнилися веселим дитячим щебетом. Так триває й досі.

Як і п’ятдесят років тому, щоранку школа зустрічає вчителів та своїх вихованців. У її стінах вони дорослішають, розумнішають, і минає зовсім небагато часу, як зі школи виходять дорослі люди, готові до самостійного життя.

У Григорівському сільському Будинку культури на свято рідної школи зібралися випускники, вчителі, нинішні школярі. Серед почесних гостей були голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський, сільський голова Надія Невкрита, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич, директор районного Центру дитячої та юнацької творчості Сергій Косенко та багато інших.

Вітаючи гостей, директор «Ліцею «Надія»» (одним з корпусів якого є і Григо­рівська школа), Руслан Ткаченко зазначив, що школа – це не просто приміщення, це традиції, успіхи і, звичайно, педагоги та вихованці.

– Хочеться подякувати усім, хто працює чи працював у нашій школі. Це люди зі щирою душею, які з великим натхненням та любов’ю виконують свою роботу, – сказав Руслан Ткаченко.

Свято організували вчителі, технічні працівники та учні Григорівської школи – другого корпусу КЗ «Ліцей «Надія»», як сьогодні називається навчальний заклад. Руслан Ткаченко подякував батьківському комітету та меценатам, Григорівській громаді, сільській раді та керівництву району,  відділу освіти, молоді та спорту РДА, адже завдяки співпраці, порозумінню та підтримці у школі з’являються нові навчальні кабінети, ремонтується приміщення.

Руслан Ткаченко оголосив Подяку за вагомий внесок у розвиток школи колишньому її директору – Сергію Яровому.

У свою чергу Сергій Яровий привітав присутніх з ювілеєм школи та побажав примножувати її добрі традиції.

Подяку за вагомий внесок у розвиток Григорівської школи оголосили і сільському голові Надії Невкритій, яка свою спів­працю зі школою розпочала багато років тому, коли старша донька пішла до школи.

Виступаючи перед присутніми, Надія Миколаївна побажала школі розквіту, гарних, талановитих учнів і запевнила, що за сприяння сільської ради у школі проведуть ремонт класної кімнати, де займаються першокласники, та закуплять все необхідне обладнання.

Подяку оголосили і меценатам, які постійно підтримують школу: Айкараму, Андранику та Карапету Тартикянам, Валерію та Людмилі Гавриленкам, Олександру Циганчуку, Тетяні Заклепній, сільгосптоваровиробнику Вадиму Дмитрієву.

Процвітання, нових досягнень та успіхів учителям і учням побажали голова Світловодської РДА Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський. Від керівництва району школі подарували комп’ютерну техніку, а за сприяння народного депутата України Олеся Довгого у цьому році планується ремонт шкільного даху.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток закладу та з нагоди ювілею спільними грамотами Світловодської районної державної адміністрації та районної ради нагородили колишнього директора Григорівської школи Сергія Ярового, вчителя початкових класів Катерину Обрєзкову; за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків подяку оголосили колективу КЗ «Ліцей «Надія».

З теплими вітаннями до присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, колишній учень школи Сергій Скопич. Він побажав і учням, і вчителям позитивних змін, адже нині освіта перебуває в стані реформування та активного пошуку нових методів і форм роботи з дітьми.

З вітальним словами до присутніх зверталися директор районного ЦДЮТ Сергій Косенко, вчитель, який розпочинав свою педагогічну діяльність у Григорівській школі, Віктор Він­ніченко, вчитель-пенсіонер Анна Рожкова.

На святі згадали усіх педагогів, які працювали та працюють у школі. Гарним подарунком для всіх присутніх на святі стали виступи учнів школи та вокального колективу Григорівсь­кого Будинку культури «Горлиця».

Після урочистої частини гості свята, серед яких були і випускники різних років, вчителі-пенсіонери та педагоги, які розпочинали свою трудову діяльність у школі, зібралися у приміщенні навчального закладу, щоб поспілкуватися та згадати роки, проведені у Григорівській школі.

Ніна СОКУРЕНКО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"