За королівську якість – ціна народна

Всесвітньо відома торговельна марка «Королівський смак», продукцію якої вже багато років випускають в Україні під гаслом, майже дослівно винесеним у заголовок, зареєстрована у лютому 2002 року. Під цією маркою виготовляється продукція приватного підприємства «Віктор і К», створеного підприємцем Вік­тором Корольом у 1992 році.

Спочатку це був невеличкий сімейний бізнес у сфері оптово-роздрібної торгівлі та громадського харчування. Та набувши досвіду підприємницької діяльності, через 6 років невтомної і наполегливої праці Віктор Король вирішив зосередити свої зусилля на виробництві харчових продуктів. У 2002 році збудували цех із переробки насіння соняшника потужністю 30 тонн за зміну, ввели в експлуатацію лінію розливу в пляшки олії соняшникової, яка одразу стала популярним продуктом серед покупців.

Відмінну якість соняшникової олії торговельної марки «Королівський смак» підтвердили і Центр незалежних експертиз «Тест». До слова, тестували 24 торговельні марки. Це був справжній успіх, який надихнув колектив на розширення виробництва.

Згодом ввели в експлуатацію цех із виготовлення майонезу. Початкова потужність його становила дві тонни за зміну, а вже у 2004 році довели цей показник до 20 тонн. Поступово потужність цеху майонезу зросла у 5-7 разів. Сьогодні тут випускають 11 видів майонезу різної жирності у зручній упаковці.

Підприємство також налагодило виробництво дезодорованої рафінованої олії. Обсяг цієї продукції сягає 200 тонн на добу.

З 2008 року підприємство «Віктор і К» розпочало виробництво оцту, гірчиці, томатної пасти, соусів та кетчупів. Паралельно було завершено будівництво маслоекстракційного заводу з переробки насіння соняшника потужністю 400 тонн за добу.

Окрім спорудження виробничих приміщень та нарощування потужностей керівництво підприємства працювало і над розширенням асортименту харчових продуктів. У 2010 році придбано ще одну торговельну марку – «Чугуїв Продукт», а згодом – «Кухар Рішельє». Відтоді продукція випускається за різноманітною рецептурою під трьома брендами, але однаково якісна – на підприємстві впровад­жена міжнародна система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог ISO 22000, системи НАССР та FSSC; працює міжнародна система безпечності кормів відповідно до вимог стандартів GMP+.

Для надійного зберігання високої якості насіння соняшника збудували і ввели в експлуатацію два елеватори у Верхньодніпровську Дніпропетровської області та у селищі Чернобай Черкаської області загальною місткістю 48 тис. тонн. Такі ж елеватори споруджені і на маслоекстракційному та соєвому заводах. Це дає змогу підвищити якість кінцевої продукції, адже на власних елеваторах насіння зберігається у належних умовах.

Найбільш перспективний соєвий завод почали будувати у 2015 році. Сьогодні він успішно діє , але будівництво не припиняється. Наразі ПП «Віктор і К» зводить цехи: томатний та розливний із фасування олії.

Паралельно створили власне транспортне господарст­во, яке сьогодні налічує 150 одиниць техніки, зокрема, 15 автобусів для безплатного підвезення працівників.

Працює приватне підприємство на альтернативних видах палива – лушпиння соняшника, залишки якого переробляє на пелети і реалізовує населенню та іншим підприємствам. Часткова відмова від використання на виробництві газу позитивно позначилася і на вартості продукції, що дало змогу ще більше утвердити достовірність гасла виробника ТМ «Королівський смак»: «Якість королівська, а ціна народна!»

Продукція ТМ «Королівський смак» реалізується у 80 країнах світу, зокрема, у Великій Британії, Грузії, Ізраїлі, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Марокко, Молдові, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, Саудівській Аравії, США та інших. Торік реалізовано продукції на експорт на суму понад 1,5 млрд. грн.

Сьогодні на підприємстві задіяно до двох тисяч осіб, та все одно працівників, особливо кваліфікованих, не вистачає. Підприємство створює нові робочі місця не лише для жителів селища Власівка, де воно розташоване, а й Світловодська, Світловодського району і навіть Кременчука та інших населених пунктів сусідньої Полтавської області.

А ще тут дбають про довкілля, постійно виділяють кошти на природоохоронні заходи та будівництво очисних споруд. За роки своєї діяльності, завдяки стабільно високій якос­ті продукції і грамотній маркетинговій політиці, компанія здійснила колосальний прорив – від виробника місцевого масштабу до загальнонаціонального, визнаного і в Україні, і за її межами.

Сьогодні можна впевнено констатувати: ПП “Віктор і К” стало одним із лідерів масложирової промисловості України. А щоб безпомилково визначитися з перспективою розвитку свого бізнесу, його засновник Віктор Король безперервно рухається вперед, постійно аналізуючи економічні реалії та враховуючи у своїй роботі світові тенденції.

Світлана Калугіна,

Петро Мельник.

Поширити
"Вісті Світловодщини"