За останню добу на Кіровоградщині захворіло 9 медиків

Про це повідомила головна санітарна лікарка Надія Оперчук сьогодні, 30 жовтня.

За минулу добу в лабораторному центрі провели 642 ПЛР-досліджень і 36 ПЛР-досліджень в обласній лікарні.

Випадки COVID-19 зареєстрували: двадцять дев’ять – в обласному центрі; чотири – у Новоукраїнському районі; шість – у м. Знам’янка; один –  у м. Олександрія; один – у м. Долинська; один – у смт Голованівськ; два – у Новомиргородському районі; два – у Гайворонському районі; п’ять – в Олександрівському районі; сім – у Вільшанському районі; один – у Світловодському районі; п’ять – у Компаніївському районі; один – у Кропивницькому районі; вісім – у Бобринецькому районі; два у Знам’янському районі; два – у Новоархангельському районі; тринадцять – у Петрівському районі.

Одужали від коронавірусної інфекції 4 жителів обласного центру, 4 жителів м. Олександрія, 1 житель Олександрівського району, 1 житель Знам’янського району, 3 жителів Компаніївського району, 1 житель Вільшанського району, 8 жителів Петрівського району.

Нa Кіровогрaдщині зaфіксувaли п’ять летaльних випaдків COVID-19.

 «5 зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу в області за добу. На жаль. Я знаю точно – наші медики боролися за ці життя. Але вони не всесильні. Ми ж можемо не додавати їм роботи, дотримуючись елементарних правил. І перше з них – носіння маски», – написав голова обласної державної адміністрації  Андрій Назаренко в своєму телеграм-каналі.

Наразі на COVID-19 хворіють 1102 жителів області, 857 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 63,6%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 70,1%.

245 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19: Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 63; Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 129; Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 24; Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 15; Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 14.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 4 тяжких хворих: 2 – в обласній лікарні, 2 – у центральній міській лікарні Кропивницького.