За якими критеріями визначають ступінь критичності?

13 листопада, за дорученням голови обласної державної адміністрації Андрія Назаренка, Світловодськ відвідали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Поліщук та керівник департаменту ЖКГ ОДА Ольга Довжук.
Метою приїзду чиновників було з’ясувати, чому до цього часу, попри обіцянки і навіть запевнення керівниц­тва місцевого теплогенеруючого підприємства – СП ТОВ “Світло­водськ­побут” в тому, що опалювальний сезон у Світло­водську буде розпочато вчасно, жителі нашого міста так і не отримали якісного тепла.
Світловодці не готові жити в холоді ще одну зиму. Про це свідчать і численні звернення на «пряма лінію» голови ОДА.
12 листопада Андрій Назаренко на своїй сторінці у фейсбк написав: «Терміново скеровую свого профільного заступника Сергія Поліщука у Світловодськ. Попри те, що ми знайшли порозуміння з керівником «Кіровоградгазу» Сергієм Осінським і теплопостачальнику дали носій для безперебійного старту опалювального сезону, містяни досі без тепла. Щодня світловодці мені пишуть, і ось сьогодні на «гарячу лінію» була маса дзвінків зі скаргами. У квартирі Тетяни Олександрівни з вулиці Героїв України, 49 взагалі не було ще тепла. Скільки люди мають терпіти?! Отже, завтра Сергій Юрійович займається вирішенням питання. Він досвідчений фахівець, тож, маю надію, проблему вдасться вирішити».
Отже, по приїзду, обласні керівники побували на 2-ій і 3-тій котельнях, перевірили температурний режим в окремих навчальних закладах. Та чи змінить це загальну картину з теплопостачанням у місті?
Після огляду котелень та освітніх закладів, у кабінеті голови районної державної адміністрації Віктора Селича Сергій Поліщук та Ольга Довжук провели нараду за участю міського керівництва та керівництва СП ТОВ «Світловодськпобут», новообраного голови Світловодської міської ради Андрія Маліць­кого та його соратників, начальника міського відділу поліції Андрія Гулого та інших.
«Спочатку донесемо тепло до кожного споживача, а вже потім – політика та все інше!», – звертаючись до присутніх на нараді, сказав Сергій Поліщук. Він закликав усіх докласти максимум зусиль для того, щоб у квартирах світловодців було щонайшвидше тепло.
Аби збільшити гарантії того, що СП ТОВ «Світловодськпобут» найближчим часом виправить ситуацію на краще, голова РДА Віктор Селич запропонував утворити робочу групу, яка буде працювати на позитивний результат, надаватиме необхідну допомогу.
Другий рік жителі нашого міста в опалювальний період стають заручниками компанії, яка не виконує свої зобов’язання.
Обурює відверта брехня з боку керівництва Світловодськ­побуту: обласній адміністрації звітують, мовляв, опалювальний сезон розпочався – політ нормальний. Насправді ж, третина мешканців міста потерпає від холоду. І «відмазки», мовляв, не все місто замерзає, а лише 17 будинків (станом на 13 листопада)…, а в Кропивницькому ще гірше – без опалення залишаються 55 багатоквартирних будинків та інше, які були озвучені під час візиту обласних керівників, у цій ситуації недоречні.
Ступінь критичності ситуації у Світловодську визначають самі його мешканці.
Світлана Калугіна.