«Захисник Кіровоградщини» – головний проект національно-патріотичного виховання молоді», – Сергій Кузьменко

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації, виступаючи перед учасниками семінару, організаторами національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини». Семінар проходив 29-31 серпня на базі Світловодської загальноосвітньої санаторної школа-інтернату І-ІІ ступенів №2. Світловодщина зустріла більше 120 учасників з усієї області: вчителів, викладачів предмету «Захисник Вітчизни», психологів закладів освіти, представників координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання.

Ініціатором проведення семінару виступило управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА, Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського. У заході взяв участь голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський.

– «Нова українська школа» – це не тільки фізика, математика, мова, природничі науки. Це і національно-патріотичне виховання. У цьому процесі ваша роль надзвичайно важлива, – відзначив Сергій Кузьменко, звертаючись до учасників семінару.

Голова обласної державної адміністрації наголосив, що для українського суспільства є надзвичайно важливим формування нації патріотично налаштованих громадян. І на його переконання це повинно демонструватися не лише вишиванкою у святкові дні або знанням історії, культури та традицій нашого народу, а готовністю захистити рідну землю, незалежність і свободу власної держави.

Голова обласної державної адміністрації вручив учасникам семінару-наради сертифікати про успішне навчання та підвищення кваліфікації.

За час триденного семінару були проведені навчально-тренувальні та практичні заняття з тактичної медицини, психологічної грамотності, туризму та військової підготовки.

Директор Світловодської районної спортивної школи Володимир Мусієнко та тренер з хортингу Борис Денисенко презентували стенд, на якому були представлені досягнення спортсменів району, поряд хортингісти демонстрували свої вміння. Директор яхт-клубу «Кристал» Іван Юхименко ознайомив присутніх з результатами роботи яхт-клубу, розповів про змагання, які проходять на базі очолюваного ним закладу.

– Якщо ми хочемо жити у власній незалежній країні, то ми повиннім вміти її захищати. За останні чотири роки держава зробила надзвичайно багато щоб військо стало оснащеним, озброєним, щоб воно відповідало сучасним стандартам НАТО. Але армія – це не тільки зброя, це, у першу чергу, люди, які, не шкодуючи власного життя, боронять нашу країну.

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"