ЗАХИСТИ СЕБЕ САМ

Починаючи з самого народження, дитина стає повноправним громадянином своєї держави. Людина росте, спілкується з оточуючим її суспільством. А суспільство живе за законами, у яких записані права та обов’язки.
Ці закони охороняють права всіх громадян і їх мають дотримуватися всі. 10 грудня відзначається «Міжнародний день прав захисту людини». З нагоди цього працівники районної бібліотеки Тетяна Гуріна та Аліна Сабініна організували тематичний захід “Захисти себе сам”.
До Світловодської районної бібліотеки були запрошені учні школи №10 – 8А клас, вчитель Наталія Хорольська та бібліотекар школи Світлана Тодорова. Захід розпочала Алла Мирошник – начальник відділення Світловодського бюро правової допомоги. Вона детально розповіла про права дітей згідно з законодавством, як користуватися ним і добре виконувати свої обов’язки, щоб не порушувати права і законні інтереси інших людей.
Продовжила тему Катерина Романцова – заступник начальника кримінально-виконавчої служби, яка ознайомила дітей з кримінальною відповідальністю неповнолітніх. На сьогодні це дуже актуальна тема, бо підлітки найчастіше не розуміють всієї відповідальності за свої вчинки: немає прав без обов’язків, немає обов’язків без прав.
Наприкінці заходу бібліотекар представила виставку “Ми проти насилля”  до щорічної акції “16 днів проти насилля”, яка діє з 25 листопада по 10 грудня. Це була дуже цікава та інформативна зустріч!
Дякуємо за співпрацю!

Поширити
"Вісті Світловодщини"