Запобігти. Врятувати. Допомогти.

262

Питання поширення знань про правила безпечної поведінки у повсякденному житті серед підростаючого покоління завжди залишатиметься одним із пріоритетних в рамках профілактичної роботи рятувальників. Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» є однією із дієвих форм на­вчання дітей безпеці життєдіяльності, адже корисна інформація та знання передаються школярам під час цікавих конкурсів.

Нещодавно співробітники 17 ДПРЧ Управління ДСНС у Кіровоградській області провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІ ступенів №2.

Рятувальники завітали до дітей, щоб пояснити як не зашкодити власному життю та здоров’ю. Діти зустріли гостей дуже привітно, і продемонстрували свої знання – як поводитися на вулиці, чому не можна брати у руки сірники та самостійно виходити на зимову водойму. Вихованцям школи жодної хвилини не довелося нудьгувати: вони уважно слухали виступаючого, задавали питання. Шквал емоцій у дітей викликала можливість приміряти бойовий одяг рятувальників, особисто взяти участь у експлуатації пневматичної подушки та демонстрація роботи гідравлічних ножиць.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вкотре довела, що рятувальники вміють не лише ліквідовувати НП, а й дарувати дітям знання безпеки укупі зі святковим настроєм. Хочеться сподіватися, що такі заходи допоможуть уникнути трагедій і зберегти дитячі життя.

17 державна пожежно-рятувальна частина У ДСНС України у Кіровоградській обл.

Поширити
"Вісті Світловодщини"