Запрацював онлайн-сервіс з профорієнтації «Моя професія: консультаційна мережа»

Державна служба зайнятості запровадила в роботу веб-базовану платформу для профорієнтаційного консультування  «Моя професія: консультаційна мережа». ЇЇ основна мета – надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Цікавою вона буде для тих, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей та навичок. Платформа дає можливість тестування можна пройти у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.
Онлайн сервіс дає можливість побачити свої інтереси, схильності, структуру інтелекту, а також узагальнені рекомендації з пропозиціями найбільш підходящих професій. Методика заснована на діагностиці та зіставленні трьох факторів успішного професійного навчання та професійної самореалізації: професійна мотивація (професійні інтереси та цінності), структура інтелекту та професійні властивості особистості (схильності до певних видів діяльності).
Тестування можна пройти самостійно, але будь-які результати бажано і потрібно обговорити з консультантом. Саме з його допомогою можна сформувати розширений звіт з урахуванням різних факторів, що впливають на професійний вибір.
Тож, якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри. Ми перетворюємо вибір майбутньої професії з «ворожіння на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз і робимо систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.
Отже, реєстрація учасників профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа» безпосередньо за посиланням www.myprofession.com.ua
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці служби зайнятості.

  Відділ організації профорієнтації обласного центру зайнятості

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"