Затверджено новий проект пам’ятника Борцям за Волю та Незалежність України

12 липня відбулася нарада, присвячена питанню встановлення пам’ятника Борцям за Волю та Незалежність України. У нараді взяли участь голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов, працівники громадської приймальні народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян та Анна Трубаченко, радник голови районної державної адміністрації з питань АТО Дарія Ільїна, представники міськрайонної організації учасників АТО Геннадій Крупа та Олександр Скотніков, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили та схвалили ескіз до проекту пам’ятника Борцям за Волю
та Незалежність України. Над новим проектом робоча група працювала протягом місяця. Архітектор, базуючись на побажаннях воїнів АТО, розробив новий проект, який і було презентовано і затверджено представниками робочої групи 12 липня.

Станом на сьогодні макет взято в роботу. Наразі очікується кадастровий номер на землю під пам’ятник, після чого розпочнуться роботи по його виготовленню і встановленню.