Завершилася спортивно-патріотична гра «Джура»

З метою виховання у дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я, 16-17 травня 2018 року було проведено на базі Захарівського НВК КЗ “Глинське НВО” районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У районному етапі гри взяли участь 11 роїв із загальноосвітніх навчальних закладів району.

Два дні поспіль команди змагались на конкурсних етапах – «Впоряд», «Ватра», «Відун», «Пластун», «Таборування», «Рятівник», «Добра справа». На кожному з етапів визначено переможців.

Патріотизм, силу, мужність, розум – найголовніші риси, притаманні українським козакам, повною мірою продемонстрували учасники районного етапу. Учасники гри продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях, але кращими стали у загальному заліку команди “УКРОП” КЗ “Павлівське НВО” та “Залізні вовки” КЗ “Глинське НВО”.

Вітаємо всіх учасників, адже участь у Грі – це вже перемога!

Нехай усім джурам таланить у їхніх добрих справах, а доля береже від усіх негараздів і щедро стелить перед ними рушники достатку, віри в краще майбутнє України, любові та надії.