Журналістів відзначили на обласному рівні

374

 

Журналістів Кіровоградщини з прийдешнім професійним святом. Представники мас-медіа Кіровоградщини отримали нагороди та відзнаки від голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, народного депутата України Станіслава Березкіна, голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, а також від керівників обласної організації Спілки журналістів України та обласної галузевої профспілки, від представника Нацради України з питань телебачення та радіомовлення в області.

На урочистості до сесійної зали обласної ради завітали журналісти – номінанти обласної журналістської премії та медійники, представлені до відзнак, а також керівники обласних електронних і друкованих засобів масової інформації області, головні редактори районних комунальних газет.

Звертаючись до журналістів Кіровоградщини з нагоди професійного свята, очільники області подякували журналістам за те, що протягом усіх років становлення в Україні демократичної влади саме представники засобів масової інформації були рушійною силою змін, ставали на бік суспільства і справедливості.

– Нині в державі відбувається низка реформ, зокрема і в сфері мас-медіа. Засоби масової інформації мають бути незалежними. Я вважаю, що це – абсолютно правильний шлях. Журналіст має доносити правду, інформуючи суспільство про всі події, у тому числі і про ті, що відбуваються у владних коридорах, – підкреслив голова облдержадміністрації та побажав усім успішних репортажів, вдалих кадрів і хороших позитивних новин, – зокрема сказав Сергій Кузьменко, звертаючись до присутніх журналістів.

Сергій Кузьменко разом з Олександром Чорноіваненком вручив щорічну обласну журналістську премію. Цього року у номінації «Журналістика» «Степового орла» отримав кореспондент «Вечірньої газети» Юрій Лісниченко, а в номінації «Телерадіожурналістика» обласну премію отримала кореспондент Олександрійської телерадіокомпанії «Кабельні телевізійні мережі» Євгенія Ніколаєва.

Народний депутат України Станіслав Березкін також відзначив кращих представників ЗМІ області. Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Петра Мельника – власного кореспондента «Голосу України» в Кіровоградській області, голову обласної організації Національної Спілки журналістів України, а Грамоту Верховної Ради України отримав Ігор Леус – головний редактор Бобринецької районної газети «Честь хлібороба».

За висвітлення суспільно-політичного та економічного життя області представники засобів масової інформації Кіровоградщини отримали низку почесних відзнак обласної державної адміністрації та обласної ради, серед них і генеральний директор Світловодської телерадіокомпанії «Веселка» Альона Гуртова.

Поширити
"Вісті Світловодщини"