Журналісти відсвяткували професійне свято

407
Колектив редакції газети «Вісті Світловодщини»
Колектив редакції газети «Вісті Світловодщини», з керівниками району Сергієм Твердовським і Романом Домбровським.
Колектив редакції газети «Вісті Світловодщини», з керівниками району Сергієм Твердовським і Романом Домбровським.

6 червня журналісти Світловодщини відсвяткували своє професійне свято. Секретар регіональної спілки журналістів України Тетяна Дроздова зібрала журналістів міста і району, аби в урочистій обстановці привітати всіх зі святом та відзначити кращих серед медійників Світловодщини грамотами та подяками.

Привітати місцевих майстрів пера прийшли голова районної державної адміністрації Сергій Твер­довський, голова районної ради Роман Домбровський, депутати районної та міської рад Олександр Кондратенко, Андрій Маліцький, Юрій Лукінський та інші.

– Журналістів по-праву вважають представниками четвертої вла­ди, бо саме вони формують суспільну думку, доносять до громади новини регіону, у тому числі розповідають і про діяльність місцевої влади. Саме журналісти реагують першими на події, які відбуваються навколо, примушуючи нас, представників влади, краще помічати і недоліки в роботі, дізнаватися про запити суспільства тощо, – звертаючись до присутніх, сказав Сергій Твердовський. – Тож бажаю вам гострого пера, творчого злету і вдячних читачів, адже ви, як ніхто інший, працюєте саме для людей.

Щирі побажання прозвучали і з вуст Романа Домбровського. Він побажав журналістам Світловодщини працювати так, щоб їхня праця була потрібна людям і не давала можливості заспокоюватися владі у пошуку шляхів покращення рівня життя жителів нашої громади.

Тетяна Дроздова вручила ряду журналістів грамоти та подяки, а заступник секретаря спілки Світлана Калугіна вручила квиток члена Національної спілки журналістів України молодій і перспективній журналістці Світлані Кіндрі.

Урочистості закінчилися келихом шампанського.

Вікторія Платонова.

Поширити
"Вісті Світловодщини"