Жителям Світловодщини надаватиметься правова допомога просто неба

348
трезуб

З початку вересня 2017 року межі реалізації загальнонаціональної програми «Я МАЮ ПРАВО!», запровадженої Мін’юстом, було розширено на територію всієї Кіровоградщини. Завдяки цьому мешканці кожного районного центру зможуть отримати правову допомогу від фахівців територіального органу юстиції просто неба.

Інформаційний намет для консультування громадян почав діяти також і в місті Світловодську. Як повідомили спеціалісти, громадян у переважній більшості цікавлять ініціативи, впроваджені у сфері державної реєстрації.

Зокрема йдеться про особливості функціонування пілотного проекту «Шлюб за добу» та сервісу з видачі перших документів дитини безпосередньо на базі пологових будинків. Окрім цього, громадяни цікавилися земельними питаннями, а також засобами ефективної боротьби з рейдерством.

Варто відзначити, що на території міста Світловодська інформаційний намет діятиме двічі на тиждень на площі біля райдержадміністрації з 10:00 по 13:00. Відтак упродовж вересня консультування проводитиметься 13.09, 14.09, 20.09, 21.09, 27.09, 28.09.