«Життя прожити – не поле перейти»

За своє життя кожна людина переживає і радість перемог, і перше кохання, і гіркоту невдач, розлук, втрат близьких людей. Кожен прожитий день – це випробування на людяність, моральність, витривалість…
Багато проблем в житті людини виникає через необізнаність громадян із законодавчою базою. Значну допомогу з проблемних життєвих питань можуть надати фахівці із соціальної роботи Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Соціальний працівник – це не тільки професія, але й поклик душі. Саме цей поклик знову і знову надихає на плідну роботу: рятувати, вчити, примирювати, любити, допомагати.
Сім’я – це первинний осередок, який має особливе значення в житті кожної людини, забезпечує її захист і соціалізацію, формує моральні основи, емоційний світ дитини, громадянську свідомість та самосвідомість. Цілий ряд досліджень вказує на те, що сім’я як соціальний інститут, сьогодні перебуває у стані гострої кризи. Однак, незважаючи на напружену соціально-економічну атмосферу у більшості українців саме сім’я та родина залишається на важливому місці в ієрархії життєвих потреб людини.
11 вересня 2018 року Світловодським РЦСССДМ спільно зі службою у справах дітей було перевірено умови проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах. Працівниками Центру було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, надано консультації з приводу працевлаштування та влаштування дітей до дошкільного навчально-виховного закладу.
За Консультацією з приводу складних життєвих обставин можна звернутися до фахівців із соціальної роботи Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном (067) 540 54 39.
Кожна людина заслуговує на гідне та щасливе життя!
Світловодський РЦСССДМ.