Зі святом, дорогі освітяни!

2 жовтня відбулися урочистості, присвячені Дню вчителя. У районному Будинку культури педагогів Світловодщини вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов, голова районної ради Роман Домбровський, представник депутата Верховної Ради України Олеся Довгого Анна Трубаченко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Лариса Сачевська та інші.

Цього дня на адресу освітян було сказано багато теплих і привітних слів, адже учитель – це не професія, вчитель – це ціле життя, і воно віддане школі й учням. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вчитель плекає найдорожчий скарб нашої держави – людей, і за це їм вдячність і повага.

За вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність, за підготовку переможців олімпіад і конкурсів та з нагоди відзначення Дня працівників освіти Володимир Похілов і Роман Домбровський нагородили почесними грамотами Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради вчителя хімії і біології комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світлану Денисенко, вчителя української мови та літератури комунального закладу «Ліцей «Надія»» Надію Жуікову, вчителя української мови та літератури комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Людмилу Калініченко.

Грамоти Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради вручили вчителю української мови та літератури Захарівського навчально-виховного комплексу комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Олександрі Валюх, вчителю початкових класів Іванівської загальноосвітньої школи I-II ступенів комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Любові Гарбуз.

Також нагородили вчителя історії комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Майю Животовську, вчителя початкових класів Іванівської загальноосвітньої школи I-II ступенів комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тамару Мирну, вчителя початкових класів комунального закладу «Ліцей «Надія»» Катерину Обрезкову.

Подяки Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради оголосили вчителю трудового навчання комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Петру Адамову та вчителю фізичної культури комунального закладу «Ліцей «Надія»» Олександру Лащенку.

Керівники району також щиро привітали з особистим святом – днем народження – директора Великоскельовського підрозділу Павлівського НВО Раїсу Швець, який вона відзначила 1 жовтня.

Цього дня було багато квітів та відзнак і від відділу освіти, молоді та спорту, і від профспілкової організації. У залі панувала радісна і святкова атмосфера. А гарний настрій вчителям району створювали учасники художньої самодіяльності сільських та районного будинків культури, учні Павлівського та Глинського НВО.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"