Зі святом, рідна газето!

25 вересня газета районної державної адміністрації та районної ради «Вісті Світловодщини» відзначила своє 19-річчя.

25 вересня газета районної державної адміністрації та районної ради «Вісті Світловодщини» відзначила своє 19-річчя.
19 років – це вік дорослішання, вік становлення. «Вісті Світловодщини» – молода газета, яка за 19 років стала рідною для багатьох жителів Світловодського району і м. Світловодська. Хоч вона створена у 1999 році, але колектив редакції продовжує і примножує традиції, започатковані ще міськрайонною газетою «Наддніпрянська правда», яку читачі пам’ятають і до сьогодні.
У день народження газети колектив редакції прийшли привітати її засновники: перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Похілов, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, керівник апарату РДА, депутат районної ради, голова профільної комісії з питань законності, правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту населення та засобів масової інформації Олександр Кондратенко та заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова.
Колектив редакції газети «Вісті Світловодщини» щиро дякує представників органів державної влади та депутатського корпусу районної ради, нашим читачам за привітання і теплі слова. Наразі газета знаходиться в стадії реорганізації, та ми і надалі залишаємося з вами, шановні наші читачі. Ми працюємо для вас!
З повагою, Світлана Калугіна, редактор газети «Вісті Світловодщини».