Зі святом, Велика Андрусівко!

Певно, складно знайти свято, веселіше за день села. До нього готуються абсолютно усі жителі, від старого до малого – хтось братиме участь у конкурсах, виступатиме разом з художньою самодіяльністю, когось з нагоди свята відзначатимуть грамотами, та для багатьох представників старшого покоління це чудова нагода відпочити та поспілкуватися.
День села у Великій Андрусівці став фінальним етапом гастрономічного туру Великоандрусівської ОТГ, в рамках якого тематичними стали дні села у Подорожньому «Український борщ», Нагірному «Козацький куліш», Калантаєві «Святковий капусняк» та Великій Андрусівці «Рибацька юшка».
Біля сільського Будинку культури були облаштовані фотозони, на майданчику проходив конкурс вареників, окремо були представлені малюнки юних жителів села. До речі, цього дня діти мали змогу чудово відпочити та повеселитися – серед розмаїття атракціонів батути були безкоштовними (для свята їх орендувала родина сільгосптоваровиробників Грушків),юні гості свята могли взяти участь у розважальній програмі, в якій усі учасники отримали солодкі подарунки від СФГ «Гвіса». Сільгосптоваровиробники Владислав Хантигов, Микола Кублій, Галина Залоїло, Сергій Овсяннік, Олексій Доненко, Григорій Дикий, Юрій і Сергій Котляри, Олександр Моргун, Микола Горобець, Микола Тишко орендували для малечі гірку, яка працювала протягом усього свята. Частина програми проходила у сільському Будинку культури. За традицією голова села Ніна Іващенко привітала односельців зі святом та відзначила ювілярів. Цінні подарунки від спонсорів сільгосптоваровиробників Володимира Грушки, Сергія Черкавського, Айкарама Тартикяна, Євгенія Сіненка, Анатолія Задорожнього, Ольги Вольф, Юрія Вищепана та Ігоря Корольова отримали найстарша жителька села Ольга Павлівна Дика, родини, в яких у цьому році народилися немовлята, подружжя Хуснутдін Ганни Тимофіївни та Феляхетдіна Нізамовича, які цього року відзначають золоте весілля та цьогорічних молодят Юлію Сергіївну та Сергія Миколайовича Котлярів. Перед присутніми виступали вокальні колективи «Яворина», «Подорожанка» і «Горлиця», вихованці ДНЗ «Сонечко» та молодші учасники художньої самодіяльності.
У конкурсі вареників перемогу здобули вареники з капустою Тетяни Чернікової, ІІ місце завоювала Надія Кублій із варениками з капустою і грибами, а ІІІ – Валентина Калініченко з традиційними варениками із сиром у сметані.
Цікавим та змістовним гастрономічний тур зробили працівники територіального відділу Наталія Чернікова, Ніна Іващенко, Олена Гриб, Ганна Шевченко, Тетяна Сікорака, Наталія Вакуленко, Ольга Баняс, Ганна Стиценко, Наталія Ільченко, Олена Пелипенко, Валентина Калініченко; члени виконкому Галина Плющ, Дмитро Пелипенко, жителька Подорожнього Ніна Артеменко та працівники КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» Оксана Мотуз і Тетяна Габа.
Висловлюємо щиру подяку колективу СФГ «Гвіса» та її керівникові Володимиру Грушці, які безкоштовно пригощали пампушками з салом, кавунами і пивом гостей та учасників усіх свят гастрономічного туру.
Як і планувалося, свято завершилося смачною юшкою, риби для якої наловили місцеві рибалки, а приготували Ніна Ткачук та Едуард Мельник, а це не багато і не мало – 300 літрів ароматної страви.
Ніна Сокуренко.
Фото Юлія Калугіна

Поширити
"Вісті Світловодщини"