Зі святом, юні друзі!

День захисту дітей – улюблене свято дітвори, адже воно ознаменовує початок довго­очікуваного, улюбленого і дорослими, і дітьми літа. У цей день районне свято зібрало юних жителів Світловодщини у Григорівці.
У рамках свята відбувалися змагання з хортингу та футболу, учасникам свята була запропонована цікава ігрова розважальна програма.
А розпочався захід концертною програмою, яку провели юні ведучі Марія Остояч та Ангеліна Тітова. Перед присутніми виступали вихованці дитячого хореографічного колективу районного Будинку культури «Барвінок», керівник Ніна Коломієць, а також Поліна Ткаченко, Настя Холодова, Оля Боклажук, Дарвін Тартикян, Влада Кожевнікова, Оля Проскурякова та Оля Білко.
З вітальними словами до дітей звернулися голова Світловодської райдержадміністрації Сергій Твердовський, сільський голова Надія Невкрита, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, віце президент Кіровоградської обласної організації хортингу Віктор Дудін та тренер військово-патріотичного клубу хортингу «Козак», с. Федірки, Анатолій Скоренцов. Вони щиро вітали їх із успішним завершенням навчального року, побажали цікавих та змістовних канікул і подальших успіхів в усіх починаннях.
Працівники районної служби у справах дітей пригощали юних артистів, спортсменів та просто гостей свята безкоштовними прохолодними напоями та морозивом.
Приєднуємося до усіх побажань дорослих та у свою чергу висловлюємо своє захоплення і вдячність спонсорам, зокрема народному депутату України Олесю Стані­славовичу Довгому.
Ніна Сокуренко.