Зірочки на нашому небосхилі

Протягом грудня у Світловодську і Світловодському районі зареєстровано 21 дитину – 12 хлопчиків і 9 дівчаток.
Маленькими жителями Світловодська та сіл Світловодського району і Власівки стали Меланія Квіташ, Іван Попов, Едвард Нечитайленко, Маріанна Коваленко, Софія Довбиш, Майкл Худанян, Вікторія Бойчук, Ігор Ніяковський, Кіра Єднєва, Мирослав Заболотний, Матвій Твердий; Олександра Асачова, Тетяна Супрун (смт. Власівк); Максим Комаров (с. Велика Андрусівка), Златослава Волкова (с. Подорожнє), Інна Воробйова (с. Глинськ), Імір Наголовський, Назарій Гаркуша (с. Павлівка), Євгеній Лащенко (с. Микільське), Максим Гончаренко, Артем Падалиця (с. Миронівка).
У грудні зареєстровано 92 смерті (53 місто, 20 Власівка, 19 Світловодський район); шлюбів 16; розірвань шлюбів 10 та проставлено 13 відміток про розірвання шлюбу на підставі рішень суду; 2 зміни імені, поновлено 1 актовий запис про смерть та 2 про народження.
На виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5 (зі змінами від 23.02.2016 № 519/5) щодо запровадження сервісу, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку, безпосередньо у акушерсько-гінекологічному відділенні Світловодської центральної районної лікарні протягом грудня батькам новонароджених було видано 14 свідоцтв про народження дітей.

Поширити
"Вісті Світловодщини"