Зірочки на нашому небосхилі

Протягом січня 2020 року на Світловодщині зареєстровано 29 новонароджених – 17 хлопчиків і 12 дівчаток.
Маленькими жителями Світловодська стали Васіліса Бойко, Аніта Тараненко, Мирослава Кувшинова, Максим Синиця, Дар’я Алєксєєва, Аріна Варенікова, Кіра Бурбика, Михайло Павлов, Варвара Міхно, Дмитро Кулик, Тимофій Рябікін, Діана Цюра, Соломія-Олександра Слинько, Тимофій Літвин, Ілля Філіпов, Богдан Пономар.
У Світловодському районі народилися: Нікіта Іванов (с.Глинськ), Ігор Голей, Олександр Артеменко (с. Павлівка), Ярослава Жалдак, Давід Стариков (с. Велика Андрусівка), Нікіта Хохряков (с. Іванівка), Карина Семенова (с. Подорожнє).
У смт. Власівці, на радість батькам, з’явилися на світ Максим Шаповал, Гордій Осичанський, Богдан Курченко, Нікіта Войтенко, Варвара Тітова та Максим Крупа.
Завдяки запровадженому Мінюстом сервісу, безпосередньо у пологовому відділенні КНП «Світловодська ЦРЛ» Світловодсь­кої МР протягом січня батькам було видано 20 свідоцтв про на­родження дітей.
У січні 2020 року зареєстровано 91 смерть (66 – у місті, 7 – у Власіві, 18 – у Світловодському районі); 7 шлюбів (6 – у Світловодську, 1– у Власівці); 6 розірвань шлюбів та проставлено 27 відміток про розірвання шлюбу на підставі рішень суду; змінено 2 імені; поновлено 1 свідоцтво про смерть та прийнято 7 заяв на проставлення апостиля на документах, що використовуються за межами України.