Зірочки на нашому небосхилі

Протягом листопада у Світловодську та Світловодському районі зареєстровано 18 дітей – 11 хлопчиків і 7 дівчаток. В цьому місяці є 1 двійня.

Маленькими жителями Світ­ловодська, сіл Світловодського району та Власівки стали Дамір Жабко, Марія Васильєва, Данило Васильєв, Віктор Стеценко, Соломія Батіг, Максим Панченко, Марія Мосіна, Максим Коковін, Артур Сабінін, Поліна Поплавська, Іван Дементєєв, Максим Волощук, Поліна Мініч, Михайло Сушко, Тимофій Титар, Єва Ніколаєнко; Мирослава Колтунова (с. Нагірне), Марк Калініченко (с. Павлівка).
У листопаді зареєстровано 89 смерті (50 – у місті, 12 – у Власівці, 27 – у Світло­водському районі); 22 шлюби (19 – у місті, 1– у Власівці, 2 – у Світловодському районі); 4 розірвання шлюбів та проставлено 16 відміток про розірвання шлюбу на підставі рішень суду; 3 зміни імені; поновлено 1 свідоцтво про смерть та 1 – про шлюб, прийнято 4 заяви на проставлення апостиля на документах, що використовуються за межами України.
Через запроваджений Мінюстом сервіс безпосередньо у пологовому відділенні Світловодської ЦРЛ протягом листопада батькам було видано 11 свідоцтв про народження дітей.

Поширити
"Вісті Світловодщини"