Змагалися найспритніші

442

Під патронатом Світловодської районної державної адміністрації та відділу освіти, молоді та спорту РДА 15-16 травня у с. Захарівка відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
У змаганнях взяли участь команди із дев’яти сіл району: з Іванівки, Микільського, Григорівки, Павлівки, Миронівки, Озер, Захарівки, Глинська та Федірок, тренери та супроводжуючі.
Учасників гри щиро привітали заступник голови Світловодської рацонної державної адміністрації Володимир Похілов, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич та інші. Вони побажали юнакам та дівчатам, перш за все, щонайкраще продемонструвати свою фізичну підготовку, скласти тест на витривалість.
– Усі команди варті стати переможцями, але нехай переможе найсильніша і найпідготовленіша команда. Бажаю всім успіху і доброго здоров’я, – у своєму зверненні до присутніх сказав Володимир Похілов.
Під час урочистостей учасники змагань поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь загиблого під час проведення антитерористичної операцію жителя с. Захарівки Сергія Бузейникова.
До програми дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ввійшли 12 видів випробувань, серед яких стройова підготовка, таборування, смуга перешкод, інтелектуальні змагання тощо.
Суддійство здійснювало компетентне журі, до складу якого ввійшли тренери та вчителі з усіх навчальних закладів району.
Протягом двох днів у запеклій боротьбі команди йшли до перемоги. Усі учасники продемонстрували неабияку фізичну та моральну підготовку, отримали купу задоволення і позитивних емоцій.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"