Знаю тебе, добре знаю, щедрий Святий Миколаю!

Взимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня – Дня святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку. Малеча вірить у чудо, і тому чекає це свято з нетерпінням.

Вихованці Григорівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» також чекали до себе у гості святого Миколая, який рік у рік приходить до них з гарними подарунками. Заздалегідь вихователі з дітьми готували пакунки з поробками та листами до чарівника. Протягом року дошкільнята намагалися бути чемними та слухняними, адже тільки такі діти мали отримати подарунок.


19 грудня вихованці ДНЗ “Ромашка” зібралися у музичній залі, щоб послухати легенду про святого Миколая, прочитати віршики та поспівати пісеньки.
І, звичайно, він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори та побажав їм бути здоровими, добрими і слухняними. На свято були запрошені гості, які з добром ставляться до малечі. Щоразу вони вітають наших дітей зі святом. Скільки приємних хвилювань було на святі Миколая – святі дитинства й щедрості! Діти зустрілися зі своїми мріями, демонстрували всі свої таланти, співали веселі пісні та показали казкову виставу.

Серед тих, хто прийшов привітати Григорівську малечу, були депутати районної ради, сільгоспвиробники, підприємці.
Так, на свято завітали всі керівники фермерських господарств, які працюють на території Григорівської сільської ради. Гавриленко Людмила Анатоліївна та Валерій Михайлович від підприємства «Оптима» подарували дітям солодкі пакунки та тюлі для ігрової кімнати. Діти з великим задоволенням для них читали вірші, заспівали пісню про Миколая.
Від голови правління Світловодського райспоживтовариства Воробйової Світлани Георгіївни діти отримали пакунки з розфарбовками та іграшками. Завітав на свято і депутат Світловодської районної ради Черкавський Сергій Григорович. Він до свят дітям подарував альтанку «Теремок».
Також ми дуже вдячні Вороні Олексію Анатолійовичу та його дружині Анастасії Іванівні за тюлі для музичної зали. Від керівника підприємства «Земля і люди» Тартикяна Айкарама Рашидовича та його родини діти в дарунок до свята отримали 25 подушок.
Дякуємо Горобець Олені Миколаївні та Заклепній Тетяні Валентинівні за казкові костюми для дітей.
Велику подяку висловлюємо депутату Світловодської районної ради Грушці Володимиру Івановичу та його дружині Поліні Ігнатіївні за гарний подарунок – велике килимове покриття для музичної кімнати. Відвідали та привітали дітлахів і настоятель Григорівської церкви св. Миколая, отець Іоан та матушка Ніна. Вони подарували дітям фруктові пакунки.
Кожного року вихованці дитячого садочку Григорівки отримують подарунки в цей день від настоятеля церкви. Це гарна традиція в нашому селі, яка виховує у дітей доброту, щирість та високі духовні якості.
Керівник приватного підприємства «Ніколь» Дмитрієва Тетяна Василівна подарувала дошкільнятам «сухий» басейн. Ігри в ньому допоможуть дітям гармонійно розвиватися та налагоджувати контакт зі своїм «Я».
Сільський голова Невкрита Надія Миколаївна теж привітала малюків, побажала їм міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя.
За цей рік дуже багато було зроблено сільським головою для комфортного перебування дошкільників у закладі, за що ми їй дуже вдячні. Ми бажаємо Надії Миколаївні міцного здоров’я, успіхів у роботі, натхнення та вдячності від жителів села.
Малюки були дуже раді почути гарні побажання від гостей.
Хочемо висловити велику подяку жителю нашого села Циганчуку Сергію Євгенійовичу та художньому керівнику Григорівського Будинку культури Попович Тетяні Олександрівні за допомогу у проведенні свята.
Бажаємо усім нашим спонсорам міцного здоров’я, щастя, достатку та процвітання їхнім підприємствам. Усім цим щирим та безкорисливим людям нехай Господь воздасть сторицею за щедрість і добро, подароване дитячим серцям.

Юлія Даценко,
завідуюча Григорівським ДНЗ «Ромашка».

Поширити
"Вісті Світловодщини"