Знову Шарівка зустрічала «Патріотівців»

Скоро промчать канікули, завершиться літній відпочинок, а у вихованців табору «Патріот» залишаться приємні враження про його роботу.

З 15 по 21 червня табір «Патріот» знову працював у селі Шарівка Олександрійського району. 30 дітей із 6 районів Кіровоградської області отримали прекрасну можливість відпочити і навчитися цікавому і прекрасному. Із Світловодського району було 4 дітей із Федірківського НВК на чолі з педагогом-організатором Людмилою Пономаренко. Робота табору була спрямована на профорієнтаційне виховання, але діти не тільки пізнавали світ професій, а й активно відпочивали. Не мало важливо і чотириразове харчування. Діти їли смачні страви, які приготували їм кухарі місцевої школи, а про меню подбала досвідчений директор школи Олена Малихіна. Під час роботи табору діти відвідали завод «Ельворті», Кіровоградський національний університет сільхозмашинобудування, Кіровоградську льотну академію, ПП «Петриківське молоко», ПП «Королівський смак» та річковий термінал в місті Світловодську. Зустрілися із цікавими людьми, які розкривали їм світ майбутніх професій.
Тренінги та ігри для вибору майбутніх професій з вихованцям табору підготувала психолог Анна Ремезова. Молода команда вихователів в складі Олени Балагурової, Андрія Щербини, Віталія Шаповала проводила з дітьми цікаві заходи. Начальником табору була заступник директора з навчально-виховної роботи Шарівського НВК Аліна Козел, теж молодий, але досвідчений педагог. За життям і здоров’ям дітей слідкувала педагог-організатор Федірківського НВК Людмила Пономаренко.
Діставшись до Косівки, цікаво пройшла зустріч із директором агрофірми ТОВ «Колос» Любов’ю Замковою, головним бухгалтером Сергієм Котяжом, який провів екскурсію по підприємству. А далі діти відпочивали на березі місцевого ставка. Любов Миколаївна разом з педагогічним колективом на чолі з директором Косівської школи Людмилою Руденко організували веселий відпочинок, пригостили дітей юшою, котлетами та смачними пиріжками. Ніч провели у наметовому містечку. Це теж дуже сподобалося дітям.
На другий день учасники табору поїхали до Світловодська. Їх радо зустріли працівники «Королівського смаку», провели екскурсію і подарували подарунки із продукцією торгової марки. Діти і своїм батькам повезли покуштувати смачний майонез та соняшникове насіння.
Також дітям дуже сподобалося на річковому терміналі Світловодська. Екскурсія, приємні враження від людей, які працюють і із задоволенням розповідають про своє підприємство. А найбільше сподобалося катання на яхтах у яхтклубі. Діти і батьки дякують заступнику голови Світловодської РДА Володимиру Похілову за організацію екскурсії на воді. Смачною польовою кашею почастував дітей вчитель Федірківського НВК Дмитро Пономаренко.
Приємні враження залишилися у дітей і від зустрічі із директором ПАТ «Шарівсь­ке» та спонсором табору «Патріот» Віктором Кузьменком.
Не обійшлося і без студії «Праздник», якою керує Ірина Федоренко. Цікаві дискотеки, «срібний дощ», ігри, «обнімашки» – це все згуртовує дітей, робить їх добрішими, людянішими, що немало важливо у сучасному світі.
Закриття табору пройшло в дружному колі, яке зібрало дітей і дорослих. Були присутні керівники підприємств, очільники Олександрійського району, помічник депутата Верховної ради Анатолія Кузьменка Олена Святець, заступник директора Новопразьского ОТГ Олена Полтавець, які пригостили дітей морозивом. Патріотівці згуртувалися, здружилися. Хотілося, щоб такі приємні хвилини продовжувалися.
Після закриття табору діти отримали подарунки від спонсорів та кошти на поїздку до Дніпра. 18 липня діти відвідали аквапарк у місті Дніпро.
А все це відбувалося завдяки організатору табору: чуйній, талановитій, наполегливій Світлані Михайленко, та людям, які виділили кошти на безкоштовне перебування дітей в таборі: ТОВ «Колос», «Гермес Трейдінг», УКРАГРОКОМ, ПАТ «Шарівське». Робота цих людей дійсно допомагає у вихованні підростаючого покоління у дусі патріотизму, любові до рідного краю.
Педагогічний колектив, який працював з дітьми в таборі отримав теж багато приємних слів у свою адресу. Це означає , що робота в таборі пройшла не даремно.