Золото добувають із землі, а знання – з книжок

337

Щороку березень для Григорівської сільської бібліотеки наповнений приємними клопотами, пов’язаними із відзначенням традиційного свята – Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. Ось і цього року наша бібліотека згуртувала дітей навколо себе.

У читальній залі для юних користувачів бібліотеки відкритий перегляд періодичних видань «Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті», дитяча література на книжкових виставках «Сучасні книги українських письменників» та «Книги, які знають все».

Чудовим сюрпризом стала виставка-інсталяція «Читай книги!» для читачів 2-6 класів. Відбувся літературний круїз «Сторінками творів українських письменників», у якому взяли участь учні 6 класу.

Для читачів 2 класу Григорівської ЗШ провели цикл заходів «Подорожуємо Країною Читалією». З великим задоволенням діти брали участь в літературних вікторинах, іграх, голосних читаннях казок письменниці-ювілярки Наталії Забіли. Оформлено виставку дитячих малюнків «Мій улюблений казковий герой».

Наймолодших школярів, а це учнів 1 класу, запросили на годину спілкування «У колі казкових героїв», під час якої діти поринули у світ казки, і ще раз зустрілися з улюбленими героями та познайомилися із новими, не менш цікавими.

Їхні старші товариші, а це учні 2 класу, разом зі своїм класним керівником Катериною Обрезковою, підготували лялькову виставу «Рукавичка». Юні актори, активні читачі сільської бібліотеки, стали казковими героями. Герої улюбленої казки упродовж години дивували глядачів, переконуючи в тому, що книга – наш порадник, помічник, друг, диво для світу.

Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів, на яких діти демонстрували свої знання, вміння, навички. Кращими читачами бібліотеки стали учні 2 класу Михайло Кобильченко, Оксана Боклажук, Софія Попович, Тимофій Білко, Максим Михайлюк, Денис Сосін та учні 6 класу Антон Степанішин, Аміна Велієва, Микола Кожевніков.

Тиждень дитячої та юнацької книги став своєрідною акцією з популяризації надбань національної та світової літератури та сприяння розширенню читацьких інтересів. Всі діти одержали задоволення від проведених заходів.

Хочу подякувати за співпрацю директору Григорівської школи Руслану Ткаченку та вчителю початкових класів Катерині Обрезковій.

Марина Куліш,
завідуюча Григорівською бібліотекою.

Поширити
"Вісті Світловодщини"